Licensed to Lake Lytal Lightning   HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 2/26/2020 08:26 AM
          2020 FGC SCY BB Championships North - 2/28/2020 to 3/1/2020          
                          Sanction #: FG172005905014                           
                                  Psych Sheet                                  
 
Event 1  Girls 7-10 500 Yard Freestyle
===============================================================================
      6:44.89  FGJO Junior Olympics
      7:35.49  BB BB
 Meet Qualifying:  6:44.90 - 7:35.49
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lima, Manuella E              10 Coral Springs Sw-FG       6:46.00        
  2  Tiscione, Eden G              10 Wahoo's of Welli-FG       6:53.66        
  3  Rao, Audrey Y                 10 Pine Crest Swimm-FG       6:57.48        
  4  Mirones, Lilliana M            9 Sunrise Swimming-FG       7:03.78        
  5  Wagner, Lydia                  9 Lake Lytal Light-FG       7:33.59        
 
Event 2  Boys 7-10 500 Yard Freestyle
===============================================================================
      6:45.39  FGJO Junior Olympics
      7:26.99  BB BB
 Meet Qualifying:  6:45.40 - 7:26.99
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gonzalez, Manuel S            10 Martin County Sw-FG       6:53.79        
  2  Machado, Marcos A              9 Pompano Beach Pi-FG       7:00.08        
  3  Corrales, Francesco           10 Swim Fort Lauder-FG       7:09.09        
  4  Bishai, David                  9 Lake Lytal Light-FG       7:19.25        
  5  Wasielewski, Nicolas M         9 Martin County Sw-FG       7:22.76        
 
Event 7  Girls 11-18 500 Yard Freestyle
===============================================================================
      6:00.19  11-12 FGJO Junior Olympics
      6:38.39  11-12 BB BB
      5:36.29  13-14 FGJO Junior Olympics
      6:20.09  13-14 BB BB
      5:31.59  15-18 SRCH Senior Champs
      6:12.09  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  6:38.39
 Meet Qualifying 13-14:  6:20.09
 Meet Qualifying 15-18:  5:31.60 - 6:12.09
     Name                         Age Team
===============================================================================
11-12
  1  Scope, Samantha               12 Lake Lytal Light-FG       6:02.62        
  2  Didovic, Kayleigh             12 Coral Springs Sw-FG       6:03.36        
  3  Shapiro, Lexi M               11 Saint Andrew's A-FG       6:05.69        
  4  El Chantiry, Sophia H         11 Coral Springs Sw-FG       6:12.21        
  5  Guyett, Venice S              11 Una Pcs-FG                6:17.09        
  6  Dufflocq, Natalie M           11 North Palm Beach-FG       6:19.02        
  7  Gammons, Avery A              11 Lake Lytal Light-FG       6:19.93        
  8  Blanco, Lucia M               11 Pompano Beach Pi-FG       6:20.49        
  9  Torres Mendoza, Isabel        11 Tsunamis Swim Te-FG       6:21.87        
 10  Lake, Allyson C               12 Coral Springs Sw-FG       6:25.99        
 11  Nanavati, Radhika K           11 Coral Springs Sw-FG       6:27.03        
 12  Palumbo, Addison S            11 Coral Springs Sw-FG       6:32.74        
 13  Lima, Raphaela E              11 Coral Springs Sw-FG       6:34.92        
 14  Chodos, Bree A                11 Pine Crest Swimm-FG       6:36.02        
 15  Shepley, Makayla M            11 Lake Lytal Light-FG       6:36.63        
13-14
  1  Bean, Brittany L              13 Coral Springs Sw-FG       5:36.33        
  2  Ronie, Regan E                13 Wahoo's of Welli-FG       5:36.79        
  3  Sustaita, Dea I               14 Wahoo's of Welli-FG       5:41.30        
  4  Papadopoulos, Ava             13 East Coast Aquat-FG       5:42.13        
  5  Auld, Grace E                 13 East Coast Aquat-FG       5:42.21        
  6  Albury, Marissa L             14 Pine Crest Swimm-FG       5:44.25        
  7  Hirschmann, Navah G           13 Saint Andrew's A-FG       5:44.62        
  8  Mirones, Cecilia              13 Sunrise Swimming-FG       5:47.22        
  9  Gonzalez, Sadie M             14 Saint Andrew's A-FG       5:47.49        
 10  Rizzi, Taylor A               13 North Palm Beach-FG       5:48.60        
 11  Meserole, Gabriella A         13 Lake Lytal Light-FG       5:48.94        
 12  Dedon, Taylor A               14 Hammerhead Aquat-FG       5:53.68        
 13  Torres Mendoza, Sofia         13 Tsunamis Swim Te-FG       5:55.91        
 14  Balsam, Ava                   14 Pine Crest Swimm-FG       5:56.36        
 15  Wagner, Mikayla               13 Lake Lytal Light-FG       5:57.84        
 16  Brinkmann, Wynona P           13 Heritage Aquatic-FG       5:58.89        
 17  Rattray, Kyra                 14 Coral Springs Sw-FG       5:59.06        
 18  Balog, Evelyn V               13 Pompano Beach Pi-FG       5:59.74        
 19  Sharp, Angelina J             14 Lake Lytal Light-FG       6:03.84        
 20  Roy, Lillian K                14 Lake Lytal Light-FG       6:08.62        
 21  Spada, Mariana C              13 Boca Raton Swim-FG        6:08.72        
 22  Schneider, Hayley R           13 Tsunamis Swim Te-FG       6:10.60        
 23  Rogers, Hannah C              13 Lake Lytal Light-FG       6:17.41        
15-18
  1  Bell, Chiara M                15 Flood Aquatics S-FG       5:32.25        
  2  Bengala, Isabella M           15 Pompano Beach Pi-FG       5:33.30        
  3  Bennett, Lorelei K            15 Pine Crest Swimm-FG       5:34.56        
  4  Barrios, Sofia                16 Coral Springs Sw-FG       5:47.88        
  5  Nagy, Ashley J                16 Coral Springs Sw-FG       5:48.98        
  6  Rasmussen, Isabella M         15 Lake Lytal Light-FG       5:51.78        
  7  Martinez, Ava G               15 Tsunamis Swim Te-FG       5:59.78        
  8  Allan, Sarah J                16 Lake Lytal Light-FG       6:04.21        
  9  Roy, Payton A                 17 Lake Lytal Light-FG       6:05.46        
 10  Taylor, Hayley D              17 Tsunamis Swim Te-FG       6:08.42        
 11  Leininger, Brooke L           17 Flood Aquatics S-FG       6:08.78        
 12  Runk, Sydney M                15 North Palm Beach-FG       5:17.03L       
 
Event 8  Boys 11-18 500 Yard Freestyle
===============================================================================
      5:57.69  11-12 FGJO Junior Olympics
      6:27.49  11-12 BB BB
      5:17.59  13-14 FGJO Junior Olympics
      5:58.99  13-14 BB BB
      5:09.89  15-18 SRCH Senior Champs
      5:45.99  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  6:27.49
 Meet Qualifying 13-14:  5:58.99
 Meet Qualifying 15-18:  5:09.90 - 5:45.99
     Name                         Age Team
===============================================================================
11-12
  1  Sharp, Antoine J              12 Lake Lytal Light-FG       6:01.72        
  2  Sabocik, Aiden C              11 Lake Lytal Light-FG       6:03.14        
  3  Nichols, Alexander            12 TS Aquatics-FG            6:12.76        
  4  Wagner, Jacob                 11 Lake Lytal Light-FG       6:13.77        
  5  Fraga, Antonio P              11 Pine Crest Swimm-FG       6:18.95        
  6  Clarke, Kavon Z               11 Swim Fort Lauder-FG       6:19.60        
  7  Smith, Asher P                11 Flood Aquatics S-FG       6:20.12        
  8  Berke, Jared I                11 Pine Crest Swimm-FG       6:20.23        
  9  Torres, Jose A                12 Swim Fort Lauder-FG       6:23.12        
 10  Ozaktay, Levent L             11 Pine Crest Swimm-FG       6:25.24        
13-14
  1  Armbruster, Tyler K           13 Pine Crest Swimm-FG       5:20.84        
  2  Shearer, Mateo                13 Heritage Aquatic-FG       5:23.63        
  3  Saffari, Kian                 14 Pine Crest Swimm-FG       5:25.60        
  4  Strohecker, Maxwell W         13 Flood Aquatics S-FG       5:27.63        
  5  Famiano, Gianni M             14 Pompano Beach Pi-FG       5:31.36        
  6  Taus-Nita, Alexander          13 Pine Crest Swimm-FG       5:37.37        
  7  Opperman, Lucas M             13 Pine Crest Swimm-FG       5:44.84        
  8  Hook, Christopher A           13 Delray Stingers-FG        5:45.38        
  9  Landron, Gabriel              13 Sunrise Swimming-FG       5:46.92        
 10  Otazu, Maximo T               13 Pompano Beach Pi-FG       5:47.65        
 11  Branzell, Kai E               14 Lake Lytal Light-FG       5:49.01        
 12  Shipman, Daniel C             13 Martin County Sw-FG       5:55.70        
 13  Smith, Andrew H               13 Pompano Beach Pi-FG       5:58.48        
15-18
  1  Narbonne, Cole T              16 Coral Springs Sw-FG       5:11.98        
  2  Lynch, John T                 16 Coral Springs Sw-FG       5:13.16        
  3  Opperman, Rafael M            15 Pine Crest Swimm-FG       5:19.92        
  4  Cajuste, Joshua J             15 TS Aquatics-FG            5:22.10        
  5  Zieschang, Logan M            15 Wahoo's of Welli-FG       5:28.57        
  6  Overfelt, William C           15 TS Aquatics-FG            5:29.42        
  7  Neal, Vince M                 16 Lake Lytal Light-FG       5:31.92        
  8  Rebaza, Jose F                17 Coral Springs Sw-FG       5:32.53        
  9  Santiago, David G             15 Pompano Beach Pi-FG       5:39.51        
 10  Almeida, Nicholas M           17 Performance Aqua-FG       5:45.18        
 11  Coady, William J              15 Flood Aquatics S-FG       4:39.84L       
 
Event 13  Girls 11-18 400 Yard IM
===============================================================================
      5:22.49  11-12 FGJO Junior Olympics
      5:56.79  11-12 BB BB
      5:00.49  13-14 FGJO Junior Olympics
      5:39.69  13-14 BB BB
      5:00.29  15-18 SRCH Senior Champs
      5:31.99  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  5:56.79
 Meet Qualifying 13-14:  5:39.69
 Meet Qualifying 15-18:  5:00.30 - 5:31.99
     Name                         Age Team
===============================================================================
11-12
  1  Hughes, Carlin                12 Lake Lytal Light-FG       6:43.48L       
13-14
  1  Byrne, Addison J              13 Pompano Beach Pi-FG       5:03.20        
  2  Keegan, Kierra M              13 North Palm Beach-FG       5:16.13        
  3  Hiller, Morgan R              13 Lake Lytal Light-FG       5:21.88        
  4  Wagner, Mikayla               13 Lake Lytal Light-FG       5:22.44        
  5  Salcedo, Sara F               14 Lake Lytal Light-FG       5:23.21        
  6  Sharp, Angelina J             14 Lake Lytal Light-FG       5:26.91        
  7  Genz, Cassandra N             13 Boca Raton Swim-FG        5:30.45        
15-18
  1  Laplant, Sara E               16 Coral Springs Sw-FG       5:18.77        
  2  Scognamillo, Jenna N          16 Lake Lytal Light-FG       5:21.32        
  3  McGovern, Isabella C          15 Pine Crest Swimm-FG       5:22.20        
  4  Weech, Kennedy L              16 Lake Lytal Light-FG       6:13.46L       
 
Event 14  Boys 11-18 400 Yard IM
===============================================================================
      5:19.79  11-12 FGJO Junior Olympics
      5:46.39  11-12 BB BB
      4:40.79  13-14 FGJO Junior Olympics
      5:17.39  13-14 BB BB
      4:40.59  15-18 SRCH Senior Champs
      5:05.59  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  5:46.39
 Meet Qualifying 13-14:  5:17.39
 Meet Qualifying 15-18:  4:40.60 - 5:05.59
     Name                         Age Team
===============================================================================
11-12
  1  Palumbo, Anthony T            11 Coral Springs Sw-FG       5:20.79        
  2  Sharp, Antoine J              12 Lake Lytal Light-FG       5:25.32        
  3  Gianfriddo, Giovanni C        12 Sunrise Swimming-FG       5:35.35        
  4  Ella, Daniel G                11 Sunrise Swimming-FG       5:40.71        
13-14
  1  Nealy, Colin J                14 Pine Crest Swimm-FG       4:43.05        
  2  Hardin, Kolby J               14 Pompano Beach Pi-FG       4:43.52        
  3  Gertsik, Daniel               14 Pine Crest Swimm-FG       5:04.64        
15-18
  1  Vargas, Anthony J             16 Coral Springs Sw-FG       4:40.72        
  2  Win, Sheldon                  17 Performance Aqua-FG       4:40.93        
  3  Kahn, Justin T                17 Coral Springs Sw-FG       4:48.85        
  4  Almeida, Nicholas M           17 Performance Aqua-FG       5:02.64        
  5  Perez-Perera, Cesar           16 Lake Lytal Light-FG       5:02.81        
  6  Bennett, Jonah T              15 Pine Crest Swimm-FG       5:03.43        
 
Event 16  Mixed 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Lake Lytal Lightning-FG  'A'                               1:54.71        
  2  Lake Lytal Lightning-FG  'B'                               1:56.42        
 
Event 17  Mixed 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Lake Lytal Lightning-FG  'A'                               1:45.55        
  2  Lake Lytal Lightning-FG  'B'                               1:51.22        
  3  Tsunamis Swim Team-FG  'A'                                 1:50.53L       
 
Event 18  Mixed 15-18 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Lake Lytal Lightning-FG  'A'                               1:43.24        
  2  Performance Aquatics-FG  'A'                               1:43.44        
 
Event 23  Girls 11-18 200 Yard Butterfly
===============================================================================
      2:38.99  11-12 FGJO Junior Olympics
      2:47.89  11-12 BB BB
      2:25.79  13-14 FGJO Junior Olympics
      2:37.89  13-14 BB BB
      2:23.49  15-18 SRCH Senior Champs
      2:34.89  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  2:47.89
 Meet Qualifying 13-14:  2:37.89
 Meet Qualifying 15-18:  2:23.50 - 2:34.89
     Name                         Age Team
===============================================================================
13-14
  1  Meserole, Gabriella A         13 Lake Lytal Light-FG       2:28.26        
  2  Flynn, Cassia R               14 Coral Springs Sw-FG       2:33.61        
  3  Wagner, Mikayla               13 Lake Lytal Light-FG       2:33.87        
  4  Sustaita, Dea I               14 Wahoo's of Welli-FG       2:36.53        
15-18
  1  Diaz, Natalie                 16 Lake Lytal Light-FG       2:26.57        
  2  Barrios, Sofia                16 Coral Springs Sw-FG       2:28.77        
 
Event 24  Boys 11-18 200 Yard Butterfly
===============================================================================
      2:39.39  11-12 FGJO Junior Olympics
      2:43.99  11-12 BB BB
      2:15.69  13-14 FGJO Junior Olympics
      2:26.99  13-14 BB BB
      2:11.59  15-18 SRCH Senior Champs
      2:20.59  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  2:43.99
 Meet Qualifying 13-14:  2:26.99
 Meet Qualifying 15-18:  2:11.60 - 2:20.59
     Name                         Age Team
===============================================================================
11-12
  1  Ella, Daniel G                11 Sunrise Swimming-FG       2:43.29        
13-14
  1  Armbruster, Tyler K           13 Pine Crest Swimm-FG       2:18.58        
  2  Nimroozi, Nick                13 Swim Fort Lauder-FG       2:21.41        
  3  Taus-Nita, Alexander          13 Pine Crest Swimm-FG       2:22.00        
  4  Brisco, Riley J               13 Lake Lytal Light-FG       2:22.46        
  5  Gonzalez, Nicolas             13 Saint Andrew's A-FG       2:23.93        
  6  Young, Matthew P              14 Jupiter Dragons-FG        2:25.20        
  7  Landron, Gabriel              13 Sunrise Swimming-FG       2:49.11L       
15-18
  1  Win, Sheldon                  17 Performance Aqua-FG       2:12.41        
  2  Aran, Grant A                 16 Coral Springs Sw-FG       2:14.14        
  3  Rebaza, Jose F                17 Coral Springs Sw-FG       2:14.97        
  4  Lynch, John T                 16 Coral Springs Sw-FG       2:15.27        
  5  Cope, Taylor E                17 Boca Raton Swim-FG        2:19.02        
 
Event 25  Girls 7-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
      1:21.29  FGJO Junior Olympics
      1:30.69  BB BB
 Meet Qualifying:  1:21.30 - 1:30.69
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Bengala, Ava T                10 Pompano Beach Pi-FG       1:25.14        
  2  Lay, Katelyn R                10 Coral Springs Sw-FG       1:25.36        
  3  Saunders, Sophia E            10 Martin County Sw-FG       1:26.71        
  4  Aurelien, Hazel S             10 Wahoo's of Welli-FG       1:30.52        
 
Event 26  Boys 7-10 100 Yard Backstroke
===============================================================================
      1:23.19  FGJO Junior Olympics
      1:29.69  BB BB
 Meet Qualifying:  1:23.20 - 1:29.69
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Wasielewski, Nicolas M         9 Martin County Sw-FG       1:24.47        
  2  Gonzalez, Manuel S            10 Martin County Sw-FG       1:24.81        
  3  Golik, Stepan                  9 Saint Andrew's A-FG       1:25.78        
  4  Rezende, Gabriel V            10 Pine Crest Swimm-FG       1:25.99        
  5  Lee, Steven                    9 Wahoo's of Welli-FG       1:26.37        
  6  Frolov, Arseniy               10 Plantation Swim-FG        1:26.39        
  7  Bishai, David                  9 Lake Lytal Light-FG       1:28.59        
 
Event 31  Girls 11-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
      1:13.79  11-12 FGJO Junior Olympics
      1:18.49  11-12 BB BB
      1:06.19  13-14 FGJO Junior Olympics
      1:11.69  13-14 BB BB
      1:05.99  15-18 SRCH Senior Champs
      1:10.09  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  1:18.49
 Meet Qualifying 13-14:  1:11.69
 Meet Qualifying 15-18:  1:06.00 - 1:10.09
     Name                         Age Team
===============================================================================
Prelims  11-12
  1  Rubin, Makena                 12 Wahoo's of Welli-FG       1:13.97        
  2  Shapiro, Lexi M               11 Saint Andrew's A-FG       1:14.17        
  3  Thurston, Harper              12 North Palm Beach-FG       1:15.64        
  4  Nanavati, Radhika K           11 Coral Springs Sw-FG       1:15.78        
  5  Malyshev, Ekaterina V         12 Wahoo's of Welli-FG       1:15.88        
  6  Gammons, Avery A              11 Lake Lytal Light-FG       1:15.89        
  7  Kanell, Dylan J               11 Saint Andrew's A-FG       1:16.04        
  8  Runsdorf, Shea J              11 Pine Crest Swimm-FG       1:16.09        
  9  Hernandez, Valentina          12 North Palm Beach-FG       1:17.31        
 10  Joselson, Blair L             12 Pine Crest Swimm-FG       1:17.72        
 11  Chodos, Bree A                11 Pine Crest Swimm-FG       1:18.17        
 12  Nussbaum, Rachel S            11 North Palm Beach-FG       1:26.86L       
 13  Foulds, Bailey A              11 East Coast Aquat-FG       1:28.69L       
Prelims  13-14
  1  Perez, Caroline M             13 Black Marlin-FG           1:06.50        
  2  Lewis, Jordyn C               13 Saint Andrew's A-FG       1:07.59        
  3  Rizzi, Taylor A               13 North Palm Beach-FG       1:08.09        
  4  Gonzalez, Sadie M             14 Saint Andrew's A-FG       1:09.09        
  5  Chardon, Addison              13 North Palm Beach-FG       1:09.11        
  6  Portik-Gergely, Kata          14 Pine Crest Swimm-FG       1:09.44        
  7  Sustaita, Dea I               14 Wahoo's of Welli-FG       1:09.56        
  8  Schultz, Pepper R             13 Saint Andrew's A-FG       1:09.78        
  9  Rogers, Hannah C              13 Lake Lytal Light-FG       1:09.83        
 10  Prado, Audrey                 13 Heritage Aquatic-FG       1:09.95        
 11  Schultz, Coco M               13 Saint Andrew's A-FG       1:09.95        
 12  Mirones, Cecilia              13 Sunrise Swimming-FG       1:09.97        
 13  Gisonni, Isabella M           13 Delray Stingers-FG        1:10.57        
 14  Keegan, Kierra M              13 North Palm Beach-FG       1:10.59        
 15  Proscia, Maris A              14 Flood Aquatics S-FG       1:10.64        
 16  Overfelt, Mia E               13 TS Aquatics-FG            1:11.02        
Prelims  15-18
  1  Ravel, Grace S                15 North Palm Beach-FG       1:07.03        
  2  Rabideau, Cathleen R          17 North Palm Beach-FG       1:08.43        
  3  McLemore, Mercy P             15 TS Aquatics-FG            1:09.04        
  4  Martinez, Ava G               15 Tsunamis Swim Te-FG       1:09.07        
  5  Bennett, Lorelei K            15 Pine Crest Swimm-FG       1:09.98        
  6  Zlateva, Victoria A           16 Pine Crest Swimm-FG       1:19.94L       
  7  Runk, Sydney M                15 North Palm Beach-FG       1:20.42L       
 
Event 32  Boys 11-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
      1:13.29  11-12 FGJO Junior Olympics
      1:15.79  11-12 BB BB
      1:01.79  13-14 FGJO Junior Olympics
      1:06.89  13-14 BB BB
      1:00.59  15-18 SRCH Senior Champs
      1:03.49  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  1:15.79
 Meet Qualifying 13-14:  1:06.89
 Meet Qualifying 15-18:  1:00.60 - 1:03.49
     Name                         Age Team
===============================================================================
Prelims  11-12
  1  Reyes, Matthew D              12 Wahoo's of Welli-FG       1:13.39        
  2  Gianfriddo, Giovanni C        12 Sunrise Swimming-FG       1:14.08        
  3  Cook, Christopher H           12 Saint Andrew's A-FG       1:28.05L       
Prelims  13-14
  1  Saffari, Kian                 14 Pine Crest Swimm-FG       1:02.33        
  2  Suarez, Mario E               14 Pine Crest Swimm-FG       1:03.41        
  3  Strohecker, Maxwell W         13 Flood Aquatics S-FG       1:05.23        
  4  Williams, Owen N              13 Wahoo's of Welli-FG       1:06.53        
  5  Hardin, Kolby J               14 Pompano Beach Pi-FG       1:06.70        
Prelims  15-18
  1  Cajuste, Joshua J             15 TS Aquatics-FG            1:01.47        
  2  Doyle, Sean R                 15 Sunrise Swimming-FG       1:02.73        
  3  Cope, Taylor E                17 Boca Raton Swim-FG        1:03.47        
 
Event 33  Girls 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
      1:22.79  FGJO Junior Olympics
      1:31.69  BB BB
 Meet Qualifying:  1:22.80 - 1:31.69
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Rao, Audrey Y                 10 Pine Crest Swimm-FG       1:23.08        
  2  Meyer, Lauren E               10 Boca Raton Swim-FG        1:23.15        
  3  Bengala, Ava T                10 Pompano Beach Pi-FG       1:23.84        
  4  Mirones, Lilliana M            9 Sunrise Swimming-FG       1:24.52        
  5  Tiscione, Eden G              10 Wahoo's of Welli-FG       1:24.54        
  6  Bleakley, Layla A             10 North Palm Beach-FG       1:24.60        
  7  Wagner, Lydia                  9 Lake Lytal Light-FG       1:26.04        
  8  Campuzano, Gabriela M          9 Lake Lytal Light-FG       1:26.05        
  9  Edwards, Reef P               10 Flood Aquatics S-FG       1:26.70        
 10  Silva, Bree E                 10 Una Sas-FG                1:27.24        
 11  Osouna, Aaleyah                9 TS Aquatics-FG            1:27.63        
 12  Miller, Rachel E              10 Sunrise Swimming-FG       1:28.16        
 13  Dengerud, Nikolina T           8 Pompano Beach Pi-FG       1:30.02        
 14  Saxena, Shivangi              10 Jupiter Dragons-FG        1:30.13        
 15  Young, Kiana R                 9 Lake Lytal Light-FG       1:30.54        
 16  Balog, Charlotte V             9 Pompano Beach Pi-FG       1:31.27        
 
Event 34  Boys 7-10 100 Yard IM
===============================================================================
      1:23.39  FGJO Junior Olympics
      1:29.39  BB BB
 Meet Qualifying:  1:23.40 - 1:29.39
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lajko, Andreas L              10 Swim Fort Lauder-FG       1:23.43        
  2  Malyshev, Vladmir              9 Wahoo's of Welli-FG       1:23.48        
  3  Scholl, Hayden J              10 Jupiter Dragons-FG        1:24.12        
  4  Wasielewski, Nicolas M         9 Martin County Sw-FG       1:24.48        
  5  Craine, Braxton S              9 Jupiter Dragons-FG        1:24.81        
  6  Lee, Steven                    9 Wahoo's of Welli-FG       1:26.61        
  7  Morrison, Jack                10 Boca Raton Swim-FG        1:26.73        
  8  Bishai, David                  9 Lake Lytal Light-FG       1:26.90        
  9  Golik, Stepan                  9 Saint Andrew's A-FG       1:27.30        
 10  Sheinfeld, Simon              10 Coral Springs Sw-FG       1:27.67        
 11  Olive, Emerson L               9 Pine Crest Swimm-FG       1:27.73        
 12  Corrales, Francesco           10 Swim Fort Lauder-FG       1:29.18        
 
Event 39  Girls 11-18 100 Yard IM
===============================================================================
      1:10.79  11-12 FGJO Junior Olympics
      1:18.39  11-12 BB BB
      1:09.29  13-14 FGJO Junior Olympics
      1:18.29  13-14 BB BB
      1:07.99  15-18 SRCH Senior Champs
      1:15.49  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  1:18.39
 Meet Qualifying 13-14:  1:18.29
 Meet Qualifying 15-18:  1:08.00 - 1:15.49
     Name                         Age Team
===============================================================================
Prelims  11-12
  1  Gonzalez, Brooke M            12 Saint Andrew's A-FG       1:11.79        
  2  Scope, Samantha               12 Lake Lytal Light-FG       1:12.69        
  3  Allan, Savannah J             12 East Coast Aquat-FG       1:12.85        
  4  Henry, Johanna A              12 Pine Crest Swimm-FG       1:13.28        
  5  Bermudez, Leilani K           11 Jupiter Dragons-FG        1:13.32        
  6  Lander, Payton R              12 Coral Springs Sw-FG       1:13.56        
  7  Schnoeller, Sabrina S         12 Swim Fort Lauder-FG       1:13.76        
  8  Baratta, Amanda M             12 Wahoo's of Welli-FG       1:14.32        
  9  Amersi, Lily R                12 Jupiter Dragons-FG        1:14.35        
 10  Pereira, Luiza                11 Saint Andrew's A-FG       1:14.88        
 11  Kanell, Dylan J               11 Saint Andrew's A-FG       1:15.01        
 12  Torres Mendoza, Isabel        11 Tsunamis Swim Te-FG       1:15.18        
 13  McGovern, Natalie A           12 Pine Crest Swimm-FG       1:15.98        
 14  Olea, Sofia                   11 Saint Andrew's A-FG       1:16.26        
 15  Gayle, Oneika Y               12 Sunrise Swimming-FG       1:16.43        
 16  Lake, Allyson C               12 Coral Springs Sw-FG       1:16.98        
 17  Guzzo, Isabella V             12 Lake Lytal Light-FG       1:17.03        
 18  Simons, Madeleine C           12 Lake Lytal Light-FG       1:17.30        
 19  Murphy, Julia E               11 Martin County Sw-FG       1:17.37        
 20  El Chantiry, Sophia H         11 Coral Springs Sw-FG       1:17.68        
 21  Dufflocq, Natalie M           11 North Palm Beach-FG       1:17.70        
 22  Sedky, Nour-marie             12 Saint Andrew's A-FG       1:17.71        
 23  Hiller, Aubrey R              11 Lake Lytal Light-FG       1:18.17        
Prelims  13-14
  1  Meserole, Gabriella A         13 Lake Lytal Light-FG       1:09.30        
  2  Meyer, Camryn E               13 TS Aquatics-FG            1:09.34        
  3  Flynn, Cassia R               14 Coral Springs Sw-FG       1:09.44        
  4  Prado, Audrey                 13 Heritage Aquatic-FG       1:09.54        
  5  Bean, Brittany L              13 Coral Springs Sw-FG       1:09.63        
  6  Hollos, Sofia                 13 Saint Andrew's A-FG       1:09.64        
  7  Hiller, Morgan R              13 Lake Lytal Light-FG       1:09.67        
  8  Hirschmann, Navah G           13 Saint Andrew's A-FG       1:09.73        
  9  Wagner, Mikayla               13 Lake Lytal Light-FG       1:10.11        
 10  Dowling, Niamh                13 Jupiter Dragons-FG        1:10.13        
 11  Gonzalez, Carolina            13 TS Aquatics-FG            1:10.16        
 12  Sustaita, Dea I               14 Wahoo's of Welli-FG       1:10.23        
 13  Baratta, Emily Rose           14 Wahoo's of Welli-FG       1:10.23        
 14  Pasarin, Angelina C           13 Swim Fort Lauder-FG       1:10.42        
 15  Portik-Gergely, Kata          14 Pine Crest Swimm-FG       1:10.42        
 16  Gisonni, Isabella M           13 Delray Stingers-FG        1:10.45        
 17  Brinkmann, Wynona P           13 Heritage Aquatic-FG       1:10.46        
 18  Eskra, Paige K                13 North Palm Beach-FG       1:10.85        
 19  Byrne, Addison J              13 Pompano Beach Pi-FG       1:10.94        
 20  Suarez, Rhania G              13 Coral Springs Sw-FG       1:11.10        
 21  Escobar, Samantha R           13 Pine Crest Swimm-FG       1:11.21        
 22  Genz, Cassandra N             13 Boca Raton Swim-FG        1:11.41        
 23  Schultz, Coco M               13 Saint Andrew's A-FG       1:11.46        
 24  Roldan, Rebecca J             13 Wahoo's of Welli-FG       1:12.52        
 25  Eaton, Emily G                14 Wahoo's of Welli-FG       1:13.15        
 26  Mirones, Cecilia              13 Sunrise Swimming-FG       1:13.71        
 27  Spada, Mariana C              13 Boca Raton Swim-FG        1:13.74        
 28  Marx, Sophie T                14 North Palm Beach-FG       1:13.97        
 29  Kreitman, Camryn R            14 Plantation Swim-FG        1:14.24        
 30  Balsam, Ava                   14 Pine Crest Swimm-FG       1:14.31        
 31  Torres Mendoza, Sofia         13 Tsunamis Swim Te-FG       1:14.34        
 32  Peacey, Ava K                 14 Swim Fort Lauder-FG       1:14.47        
 33  Martin, Jasmine B             14 Una Cssc-FG               1:14.59        
 34  Lappas-Ford, Ainsley M        13 North Palm Beach-FG       1:15.01        
 35  Silva, Alejandra              14 Coral Springs Sw-FG       1:15.15        
 36  Bolivar, Gabriela             13 Tsunamis Swim Te-FG       1:15.43        
 37  Rizzi, Taylor A               13 North Palm Beach-FG       1:15.69        
 38  Rattray, Kyra                 14 Coral Springs Sw-FG       1:15.74        
 39  Anzures, Valeria A            14 Boca Raton Swim-FG        1:16.10        
 40  Scanlon, Ella M               13 Boca Raton Swim-FG        1:16.58        
 41  Aran, Sabrina                 14 Coral Springs Sw-FG       1:17.19        
 42  Gammons, Addison L            13 Lake Lytal Light-FG       1:17.60        
 43  Teo, Ava M                    13 Pine Crest Swimm-FG       1:17.95        
 44  Maccloud, Avery R             14 Lake Lytal Light-FG       1:18.16        
Prelims  15-18
  1  Diaz, Natalie                 16 Lake Lytal Light-FG       1:08.37        
  2  McLemore, Mercy P             15 TS Aquatics-FG            1:08.46        
  3  Weech, Kennedy L              16 Lake Lytal Light-FG       1:08.51        
  4  Taylor, Hayley D              17 Tsunamis Swim Te-FG       1:08.53        
  5  Martin, Rianna A              16 TS Aquatics-FG            1:08.90        
  6  Walker, Syven N               15 TS Aquatics-FG            1:08.91        
  7  Bensusan, Fiona               15 Jupiter Dragons-FG        1:09.22        
  8  Ravel, Grace S                15 North Palm Beach-FG       1:09.97        
  9  Gelenski, Paige S             17 Boca Raton Swim-FG        1:10.07        
 10  Levine, Hailey M              16 Lake Lytal Light-FG       1:10.48        
 11  McGovern, Isabella C          15 Pine Crest Swimm-FG       1:11.26        
 12  Etchevers, Sophie N           15 Coral Springs Sw-FG       1:11.93        
 13  Hockman, Madison P            15 Coral Springs Sw-FG       1:12.38        
 14  Hidalgo Cadet, Nicole         15 Jupiter Dragons-FG        1:13.14        
 15  Quirk, Emma L                 15 Una Tsa-FG                1:13.34        
 16  Luciano, Zyara J              17 Performance Aqua-FG       1:14.42        
 17  Albuquerque, Esther O         16 Performance Aqua-FG       1:14.45        
 18  Bautista, Gabriella M         15 Coral Springs Sw-FG       1:14.51        
 19  Gutierrez, Daniela A          15 Tsunamis Swim Te-FG       1:14.59        
 20  Genz, Gabriella M             17 Boca Raton Swim-FG        1:14.87        
 21  Adia, Isabella I              15 Saint Andrew's A-FG       1:14.94        
 
Event 40  Boys 11-18 100 Yard IM
===============================================================================
      1:09.09  11-12 FGJO Junior Olympics
      1:14.99  11-12 BB BB
      1:03.29  13-14 FGJO Junior Olympics
      1:08.59  13-14 BB BB
      1:01.99  15-18 SRCH Senior Champs
      1:07.29  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  1:14.99
 Meet Qualifying 13-14:  1:08.59
 Meet Qualifying 15-18:  1:02.00 - 1:07.29
     Name                         Age Team
===============================================================================
Prelims  11-12
  1  Pinera, Clayton D             11 Jupiter Dragons-FG        1:09.49        
  2  Berke, Jared I                11 Pine Crest Swimm-FG       1:09.69        
  3  Torres, Jose A                12 Swim Fort Lauder-FG       1:11.98        
  4  Sharp, Antoine J              12 Lake Lytal Light-FG       1:12.26        
  5  Craine, Makai L               11 Jupiter Dragons-FG        1:12.31        
  6  Reyes, Matthew D              12 Wahoo's of Welli-FG       1:12.74        
  7  Gianfriddo, Giovanni C        12 Sunrise Swimming-FG       1:12.96        
  8  Nichols, Alexander            12 TS Aquatics-FG            1:13.03        
  9  Lin, Christopher T            12 Pine Crest Swimm-FG       1:13.31        
 10  Fiedor, Andrew M              11 Jupiter Dragons-FG        1:13.80        
 11  Smith, Asher P                11 Flood Aquatics S-FG       1:14.49        
 12  Wagner, Jacob                 11 Lake Lytal Light-FG       1:14.53        
 13  Fraga, Antonio P              11 Pine Crest Swimm-FG       1:14.70        
Prelims  13-14
  1  Suarez, Mario E               14 Pine Crest Swimm-FG       1:03.89        
  2  Edwards, Chipper D            14 Flood Aquatics S-FG       1:04.24        
  3  Okaz, Mostafa                 14 Jupiter Dragons-FG        1:05.39        
  4  Davis, Ryan M                 13 Tsunamis Swim Te-FG       1:05.49        
  5  Saxena, Vikram A              14 Jupiter Dragons-FG        1:05.66        
  6  Wilkinson, Tyler K            13 Flood Aquatics S-FG       1:05.78        
  7  Gonzalez, Nicolas             13 Saint Andrew's A-FG       1:05.88        
  8  Dawkins, Mekhi B              14 TS Aquatics-FG            1:05.91        
  9  Rose, Ryan A                  14 Lake Lytal Light-FG       1:06.07        
 10  Young, Matthew P              14 Jupiter Dragons-FG        1:06.39        
 11  Opperman, Lucas M             13 Pine Crest Swimm-FG       1:06.45        
 12  Sarmiento, Juan E             13 Plantation Swim-FG        1:06.94        
 13  Dasilva, Caleb B              13 Wahoo's of Welli-FG       1:07.59        
 14  Covic, Leo                    13 Swim Fort Lauder-FG       1:07.95        
 15  Martins, Lucas                14 Coral Springs Sw-FG       1:08.33        
Prelims  15-18
  1  Martin, Richard J             15 TS Aquatics-FG            1:02.26        
  2  Opperman, Rafael M            15 Pine Crest Swimm-FG       1:02.87        
  3  Almeida, Nicholas M           17 Performance Aqua-FG       1:03.17        
  4  Lynch, John T                 16 Coral Springs Sw-FG       1:03.52        
  5  Young, Kevin T                15 Jupiter Dragons-FG        1:03.60        
  6  Narbonne, Cole T              16 Coral Springs Sw-FG       1:03.77        
  7  Costa, Kylan M                16 Performance Aqua-FG       1:04.27        
  8  Perez-Perera, Cesar           16 Lake Lytal Light-FG       1:04.51        
  9  Overfelt, William C           15 TS Aquatics-FG            1:04.62        
 10  Kocoglu, Miguel S             15 TS Aquatics-FG            1:04.90        
 11  Vittorini, Michael A          15 Saint Andrew's A-FG       1:04.92        
 12  Doyle, Sean R                 15 Sunrise Swimming-FG       1:05.54        
 13  Rosado, Louis D               17 North Palm Beach-FG       1:05.79        
 14  Tajalli, Aidan R              16 Coral Springs Sw-FG       1:06.20        
 15  Diaz, Diego D                 15 TS Aquatics-FG            1:06.38        
 16  Neal, Vince M                 16 Lake Lytal Light-FG       1:06.48        
 17  Florio, Brandon A             17 Martin County Sw-FG       1:06.89        
 
Event 41  Girls 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
        32.39  FGJO Junior Olympics
        35.19  BB BB
 Meet Qualifying:  32.40 - 35.19
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Saunders, Sophia E            10 Martin County Sw-FG         32.58        
  2  Rao, Audrey Y                 10 Pine Crest Swimm-FG         32.58        
  3  Bengala, Ava T                10 Pompano Beach Pi-FG         32.89        
  4  Silva, Bree E                 10 Una Sas-FG                  33.16        
  5  Pierre, Abigail               10 TS Aquatics-FG              33.40        
  6  Mirones, Lilliana M            9 Sunrise Swimming-FG         33.48        
  7  Bleakley, Layla A             10 North Palm Beach-FG         33.58        
  8  Aurelien, Hazel S             10 Wahoo's of Welli-FG         34.10        
  9  Ganz, Maria C                  9 Jupiter Dragons-FG          34.21        
 10  Wagner, Lydia                  9 Lake Lytal Light-FG         34.36        
 11  Laski, Madison S              10 Coral Springs Sw-FG         34.82        
 
Event 42  Boys 7-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
        31.99  FGJO Junior Olympics
        34.49  BB BB
 Meet Qualifying:  32.00 - 34.49
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Malyshev, Vladmir              9 Wahoo's of Welli-FG         32.03        
  2  Passaro, Rafael               10 Heritage Aquatic-FG         32.32        
  3  Gawriljuk, Leonardo            9 Black Marlin-FG             32.32        
  4  Craine, Braxton S              9 Jupiter Dragons-FG          32.52        
  5  Machado, Marcos A              9 Pompano Beach Pi-FG         32.56        
  6  Lilienthal, Robert W          10 East Coast Aquat-FG         32.76        
  7  Riechel-Sarup, Nicolas        10 Pine Crest Swimm-FG         33.29        
  8  Wells, Robert C               10 North Palm Beach-FG         33.60        
  9  Frolov, Arseniy               10 Plantation Swim-FG          33.69        
 10  Krasnov, Robert J             10 Pine Crest Swimm-FG         34.00        
 11  Reiss, Cooper S               10 Eagles Swim Club-FG         34.06        
 12  Gil-Restrepo, Daniel           8 Coral Springs Sw-FG         34.28        
 13  Bahos, Alejandro A             9 East Coast Aquat-FG         34.28        
 14  Erkuloglu, Poyraz              9 North Palm Beach-FG         34.40        
 
Event 47  Girls 11-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
        29.09  11-12 FGJO Junior Olympics
        31.49  11-12 BB BB
        26.79  13-14 FGJO Junior Olympics
        30.29  13-14 BB BB
        26.59  15-18 SRCH Senior Champs
        29.79  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  31.49
 Meet Qualifying 13-14:  30.29
 Meet Qualifying 15-18:  26.60 - 29.79
     Name                         Age Team
===============================================================================
Prelims  11-12
  1  Baratta, Amanda M             12 Wahoo's of Welli-FG         29.23        
  2  Thurston, Harper              12 North Palm Beach-FG         29.24        
  3  Runsdorf, Shea J              11 Pine Crest Swimm-FG         29.28        
  4  Schnoeller, Sabrina S         12 Swim Fort Lauder-FG         29.29        
  5  Andres, Riley G               11 Una Sas-FG                  29.31        
  6  Shapiro, Lexi M               11 Saint Andrew's A-FG         29.47        
  7  Malyshev, Ekaterina V         12 Wahoo's of Welli-FG         29.47        
  8  Joselson, Blair L             12 Pine Crest Swimm-FG         29.57        
  9  Guyett, Venice S              11 Una Pcs-FG                  29.61        
 10  Gayle, Oneika Y               12 Sunrise Swimming-FG         29.67        
 11  Henry, Johanna A              12 Pine Crest Swimm-FG         29.70        
 12  Olea, Sofia                   11 Saint Andrew's A-FG         29.74        
 13  Nussbaum, Rachel S            11 North Palm Beach-FG         29.79        
 14  Didovic, Kayleigh             12 Coral Springs Sw-FG         29.85        
 15  Foulds, Bailey A              11 East Coast Aquat-FG         29.91        
 16  Sedky, Nour-marie             12 Saint Andrew's A-FG         29.91        
 17  Gammons, Avery A              11 Lake Lytal Light-FG         29.94        
 18  El Chantiry, Sophia H         11 Coral Springs Sw-FG         29.99        
 19  Porter, Arisa M               11 Heritage Aquatic-FG         30.03        
 20  Jean-Baptiste, Jenny          11 Sunrise Swimming-FG         30.43        
 21  Gonzalez, Brooke M            12 Saint Andrew's A-FG         30.65        
 22  Nanavati, Radhika K           11 Coral Springs Sw-FG         30.66        
 23  Thomas, Morgan A              11 TS Aquatics-FG              30.73        
 24  Polston, Olivia E             11 Wahoo's of Welli-FG         30.87        
 25  Chodos, Bree A                11 Pine Crest Swimm-FG         30.88        
 26  Suarez, Sadie C               11 Una Sas-FG                  30.98        
 27  McComie-Waterman, An Alyss R  11 TS Aquatics-FG              31.17        
 28  Cathcart, Katie L             11 Pine Crest Swimm-FG         31.26        
 29  Honzik, Natalie V             12 Wahoo's of Welli-FG         31.27        
 30  Gilley, Contessa              12 Coral Springs Sw-FG         31.30        
 31  Mann, Michaela A              11 Pine Crest Swimm-FG         31.32        
 32  German, Dajah S               11 Swim Fort Lauder-FG         31.43        
 33  Simons, Madeleine C           12 Lake Lytal Light-FG         31.49        
Prelims  13-14
  1  Gonzalez, Carolina            13 TS Aquatics-FG              26.92        
  2  Keegan, Kierra M              13 North Palm Beach-FG         27.01        
  3  Bean, Brittany L              13 Coral Springs Sw-FG         27.03        
  4  Brinkmann, Wynona P           13 Heritage Aquatic-FG         27.04        
  5  Schultz, Pepper R             13 Saint Andrew's A-FG         27.06        
  6  Bailey, Ella A                13 North Palm Beach-FG         27.09        
  7  Byrne, Addison J              13 Pompano Beach Pi-FG         27.13        
  8  Auld, Grace E                 13 East Coast Aquat-FG         27.27        
  9  Pasarin, Angelina C           13 Swim Fort Lauder-FG         27.36        
 10  Hirschmann, Navah G           13 Saint Andrew's A-FG         27.43        
 11  Chardon, Addison              13 North Palm Beach-FG         27.49        
 12  Hiller, Morgan R              13 Lake Lytal Light-FG         27.57        
 13  Papadopoulos, Ava             13 East Coast Aquat-FG         27.65        
 14  Albury, Marissa L             14 Pine Crest Swimm-FG         27.68        
 15  Prado, Audrey                 13 Heritage Aquatic-FG         27.69        
 16  Mirones, Cecilia              13 Sunrise Swimming-FG         27.69        
 17  Rodriguez-Cedeno, Johanni A   13 TS Aquatics-FG              27.92        
 18  Escobar, Samantha R           13 Pine Crest Swimm-FG         27.95        
 19  Gisonni, Isabella M           13 Delray Stingers-FG          28.12        
 20  Martin, Jasmine B             14 Una Cssc-FG                 28.24        
 21  Hollos, Sofia                 13 Saint Andrew's A-FG         28.24        
 22  Schultz, Coco M               13 Saint Andrew's A-FG         28.27        
 23  Gonzalez, Sadie M             14 Saint Andrew's A-FG         28.29        
 24  Bethke, Ella E                13 Una Brst-FG                 28.37        
 25  Proscia, Maris A              14 Flood Aquatics S-FG         28.46        
 26  Muller, Averie C              13 Jupiter Dragons-FG          28.56        
 27  Adams, Ava                    13 Jupiter Dragons-FG          28.58        
 28  Torres Mendoza, Sofia         13 Tsunamis Swim Te-FG         28.66        
 29  Rogers, Hannah C              13 Lake Lytal Light-FG         28.67        
 30  Eaton, Emily G                14 Wahoo's of Welli-FG         28.71        
 31  Overfelt, Mia E               13 TS Aquatics-FG              28.75        
 32  Eskra, Paige K                13 North Palm Beach-FG         28.86        
 33  Kreitman, Camryn R            14 Plantation Swim-FG          28.87        
 34  Silva, Alejandra              14 Coral Springs Sw-FG         28.88        
 35  Dedon, Taylor A               14 Hammerhead Aquat-FG         28.89        
 36  Rattray, Kyra                 14 Coral Springs Sw-FG         28.90        
 37  Anzures, Valeria A            14 Boca Raton Swim-FG          28.94        
 38  Schneider, Hayley R           13 Tsunamis Swim Te-FG         28.95        
 39  Balog, Evelyn V               13 Pompano Beach Pi-FG         29.10        
 40  McDonald, Mia M               13 Jupiter Dragons-FG          29.18        
 41  Anderson, Hadleigh            14 Martin County Sw-FG         29.19        
 42  Marx, Sophie T                14 North Palm Beach-FG         29.31        
 43  Balsam, Ava                   14 Pine Crest Swimm-FG         29.32        
 44  Bolivar, Gabriela             13 Tsunamis Swim Te-FG         29.40        
 45  Peacey, Ava K                 14 Swim Fort Lauder-FG         29.48        
 46  Henry, Teryn                  13 TS Aquatics-FG              29.49        
 47  Lappas-Ford, Ainsley M        13 North Palm Beach-FG         29.57        
 48  Maxwell, Reese A              14 Coral Springs Sw-FG         29.62        
 49  Scanlon, Ella M               13 Boca Raton Swim-FG          29.71        
 50  Maccloud, Avery R             14 Lake Lytal Light-FG         29.80        
 51  Teo, Ava M                    13 Pine Crest Swimm-FG         29.90        
 52  Marx, Isabella J              13 North Palm Beach-FG         30.04        
 53  Gammons, Addison L            13 Lake Lytal Light-FG         30.20        
Prelims  15-18
  1  Taylor, Hayley D              17 Tsunamis Swim Te-FG         26.60        
  2  Martinez, Ava G               15 Tsunamis Swim Te-FG         26.71        
  3  Rabideau, Cathleen R          17 North Palm Beach-FG         26.80        
  4  Ruffino, Gina M               17 Pompano Beach Pi-FG         27.02        
  5  Laplant, Sara E               16 Coral Springs Sw-FG         27.23        
  6  Wells, Hailey I               15 TS Aquatics-FG              27.31        
  7  Muller, Abigail P             15 Jupiter Dragons-FG          27.37        
  8  Gelenski, Paige S             17 Boca Raton Swim-FG          27.38        
  9  Zlateva, Victoria A           16 Pine Crest Swimm-FG         27.39        
 10  Levine, Hailey M              16 Lake Lytal Light-FG         27.44        
 11  Allan, Sarah J                16 Lake Lytal Light-FG         27.46        
 12  Luciano, Zyara J              17 Performance Aqua-FG         27.57        
 13  Barrios, Sofia                16 Coral Springs Sw-FG         27.72        
 14  Weech, Kennedy L              16 Lake Lytal Light-FG         27.72        
 15  Civalero, Julia C             18 Coral Springs Sw-FG         27.77        
 16  Heilpern, Meghan L            15 North Palm Beach-FG         27.80        
 17  Bennett, Lorelei K            15 Pine Crest Swimm-FG         27.89        
 18  Nelson, Sarah N               17 Performance Aqua-FG         27.95        
 19  Adia, Isabella I              15 Saint Andrew's A-FG         28.00        
 20  Bengala, Isabella M           15 Pompano Beach Pi-FG         28.04        
 21  Etchevers, Sophie N           15 Coral Springs Sw-FG         28.20        
 22  Leininger, Brooke L           17 Flood Aquatics S-FG         28.29        
 23  Hockman, Madison P            15 Coral Springs Sw-FG         28.33        
 24  Albuquerque, Esther O         16 Performance Aqua-FG         28.53        
 25  Runk, Sydney M                15 North Palm Beach-FG         28.59        
 26  Quirk, Emma L                 15 Una Tsa-FG                  28.66        
 27  Selinsky, Sarah N             15 Sunrise Swimming-FG         28.74        
 28  Nagy, Ashley J                16 Coral Springs Sw-FG         28.83        
 29  Genz, Gabriella M             17 Boca Raton Swim-FG          28.93        
 30  Gutierrez, Daniela A          15 Tsunamis Swim Te-FG         29.07        
 31  Hidalgo Cadet, Nicole         15 Jupiter Dragons-FG          29.16        
 32  Fahnestock, Isabella G        15 Coral Springs Sw-FG         29.40        
 33  Campbell, Mirracle S          15 Una Tsa-FG                  29.59        
 34  Voit, Catherine               15 Coral Springs Sw-FG         29.62        
 35  McGovern, Isabella C          15 Pine Crest Swimm-FG         29.76        
 36  Schultz, Alyssa M             15 Performance Aqua-FG         29.79        
 
Event 48  Boys 11-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
        27.89  11-12 FGJO Junior Olympics
        30.29  11-12 BB BB
        24.69  13-14 FGJO Junior Olympics
        27.89  13-14 BB BB
        24.49  15-18 SRCH Senior Champs
        26.79  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  30.29
 Meet Qualifying 13-14:  27.89
 Meet Qualifying 15-18:  24.50 - 26.79
     Name                         Age Team
===============================================================================
Prelims  11-12
  1  Torres, Jose A                12 Swim Fort Lauder-FG         28.14        
  2  Ella, Daniel G                11 Sunrise Swimming-FG         28.73        
  3  Dick, Mateo S                 11 Jupiter Dragons-FG          28.78        
  4  Samms, Zane                   11 TS Aquatics-FG              28.80        
  5  Pavlyuk, Maxim A              12 East Coast Aquat-FG         29.12        
  6  Fiedor, Andrew M              11 Jupiter Dragons-FG          29.16        
  7  Reyes, Matthew D              12 Wahoo's of Welli-FG         29.40        
  8  Craine, Makai L               11 Jupiter Dragons-FG          29.41        
  9  Moreira, Davi A               12 Pompano Beach Pi-FG         29.45        
 10  King, Christian H             11 Pine Crest Swimm-FG         29.53        
 11  Cook, Christopher H           12 Saint Andrew's A-FG         29.66        
 12  Sabocik, Aiden C              11 Lake Lytal Light-FG         29.68        
 13  Ostamendy, Felix              12 Eagles Swim Club-FG         29.68        
 14  Gehring, Quinn C              12 Boca Raton Swim-FG          29.80        
 15  Chesney, Trey H               11 Jupiter Dragons-FG          29.80        
 16  Samms, Jayden                 11 TS Aquatics-FG              29.84        
 17  May, Finnegan P               11 Jupiter Dragons-FG          29.88        
 18  Wagner, Jacob                 11 Lake Lytal Light-FG         29.89        
 19  Campuzano, Santiago           11 Lake Lytal Light-FG         29.90        
 20  Schneider, Finn L             12 Boca Raton Swim-FG          29.98        
 21  Linares, Lucas                11 Pine Crest Swimm-FG         29.99        
 22  Sanchez, Cesar A              12 Plantation Swim-FG          30.16        
 23  Smith, Asher P                11 Flood Aquatics S-FG         30.24        
Prelims  13-14
  1  Gertsik, Daniel               14 Pine Crest Swimm-FG         25.24        
  2  Wilkinson, Tyler K            13 Flood Aquatics S-FG         25.29        
  3  Hardin, Kolby J               14 Pompano Beach Pi-FG         25.29        
  4  Edwards, Chipper D            14 Flood Aquatics S-FG         25.39        
  5  Davis, Ryan M                 13 Tsunamis Swim Te-FG         25.99        
  6  Okaz, Mostafa                 14 Jupiter Dragons-FG          26.22        
  7  Herek, Lorenzo C              13 Coral Springs Sw-FG         26.25        
  8  Sterling, Sherwin S           14 Coral Springs Sw-FG         26.50        
  9  Rose, Ryan A                  14 Lake Lytal Light-FG         26.56        
 10  Lehmann, Luke A               14 Saint Andrew's A-FG         26.61        
 11  Hershfield, Joseph D          13 North Palm Beach-FG         26.62        
 12  Gonzalez, Nicolas             13 Saint Andrew's A-FG         26.66        
 13  Sarmiento, Juan E             13 Plantation Swim-FG          26.67        
 14  Williams, Owen N              13 Wahoo's of Welli-FG         26.67        
 15  Saffari, Kian                 14 Pine Crest Swimm-FG         26.82        
 16  Melo, Kevin                   13 Performance Aqua-FG         26.91        
 17  Covic, Leo                    13 Swim Fort Lauder-FG         26.92        
 18  Reyna-Matiut, Andrei A        14 Tsunamis Swim Te-FG         26.93        
 19  Armbruster, Tyler K           13 Pine Crest Swimm-FG         26.96        
 20  Torres-Tello, Carlos J        14 Coral Springs Sw-FG         27.00        
 21  Branzell, Kai E               14 Lake Lytal Light-FG         27.13        
 22  Chae, Suhwan D                14 Jupiter Dragons-FG          27.30        
 23  Smith, Andrew H               13 Pompano Beach Pi-FG         27.35        
 24  Nimroozi, Nick                13 Swim Fort Lauder-FG         27.39        
 25  Adia, Nicholas I              14 Saint Andrew's A-FG         27.47        
 26  Gregory, Joseph               13 TS Aquatics-FG              27.49        
 27  Ordonez, Santiago             14 Saint Andrew's A-FG         27.77        
 28  Lopez, Raul E                 14 Coral Springs Sw-FG         27.78        
 29  Shearer, Mateo                13 Heritage Aquatic-FG         27.79        
 30  Balfour, Sebastian R          14 Lake Lytal Light-FG         27.79        
 31  Martins, Lucas                14 Coral Springs Sw-FG         27.84        
Prelims  15-18
  1  Karlsson, Lukas A             16 Wahoo's of Welli-FG         24.54        
  2  Vargas, Anthony J             16 Coral Springs Sw-FG         24.56        
  3  Emmons, Landon P              16 Wahoo's of Welli-FG         24.64        
  4  Kocoglu, Miguel S             15 TS Aquatics-FG              24.78        
  5  Florio, Brandon A             17 Martin County Sw-FG         24.88        
  6  Kahn, Justin T                17 Coral Springs Sw-FG         24.98        
  7  Tajalli, Aidan R              16 Coral Springs Sw-FG         25.02        
  8  Neal, Vince M                 16 Lake Lytal Light-FG         25.05        
  9  Narbonne, Cole T              16 Coral Springs Sw-FG         25.14        
 10  Ros, Daniel                   15 Plantation Swim-FG          25.18        
 11  Young, Kevin T                15 Jupiter Dragons-FG          25.29        
 12  Rosado, Louis D               17 North Palm Beach-FG         25.53        
 13  Santiago, David G             15 Pompano Beach Pi-FG         25.53        
 14  Bowman, Alexander P           17 Martin County Sw-FG         25.69        
 15  Doyle, Sean R                 15 Sunrise Swimming-FG         26.39        
 16  Bennett, Jonah T              15 Pine Crest Swimm-FG         29.75L       
 
Event 49  Girls 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
        37.19  FGJO Junior Olympics
        41.79  BB BB
 Meet Qualifying:  37.20 - 41.79
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Rao, Audrey Y                 10 Pine Crest Swimm-FG         37.53        
  2  Lay, Katelyn R                10 Coral Springs Sw-FG         37.55        
  3  Campuzano, Gabriela M          9 Lake Lytal Light-FG         37.65        
  4  Tiscione, Eden G              10 Wahoo's of Welli-FG         37.68        
  5  Lima, Manuella E              10 Coral Springs Sw-FG         37.97        
  6  Cihowiak, Ava E                9 Jupiter Dragons-FG          39.08        
  7  Young, Kiana R                 9 Lake Lytal Light-FG         39.30        
  8  Edwards, Reef P               10 Flood Aquatics S-FG         39.46        
  9  Ganz, Maria C                  9 Jupiter Dragons-FG          39.86        
 10  Pierre, Abigail               10 TS Aquatics-FG              40.03        
 11  Aurelien, Hazel S             10 Wahoo's of Welli-FG         40.11        
 12  Poitier, Amyrah                9 TS Aquatics-FG              41.25        
 13  Bradchulis, Isabella R         9 Jupiter Dragons-FG          41.49        
 
Event 50  Boys 7-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
        37.39  FGJO Junior Olympics
        40.49  BB BB
 Meet Qualifying:  37.40 - 40.49
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Olive, Emerson L               9 Pine Crest Swimm-FG         37.87        
  2  Lee, Steven                    9 Wahoo's of Welli-FG         37.98        
  3  Golik, Stepan                  9 Saint Andrew's A-FG         38.08        
  4  Lilienthal, Robert W          10 East Coast Aquat-FG         38.88        
  5  Gil-Restrepo, Daniel           8 Coral Springs Sw-FG         38.91        
  6  Scholl, Hayden J              10 Jupiter Dragons-FG          39.29        
  7  Krasnov, Robert J             10 Pine Crest Swimm-FG         39.52        
  8  Morrison, Jack                10 Boca Raton Swim-FG          39.52        
  9  Lajko, Andreas L              10 Swim Fort Lauder-FG         39.55        
 10  Bahos, Alejandro A             9 East Coast Aquat-FG         39.79        
 11  Vuong, Danh X                  8 Jupiter Dragons-FG          40.41        
 
Event 55  Girls 11-18 50 Yard Butterfly
===============================================================================
        32.49  11-12 FGJO Junior Olympics
        34.09  11-12 BB BB
        30.19  13-14 FGJO Junior Olympics
        32.69  13-14 BB BB
        29.99  15-18 SRCH Senior Champs
        32.49  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  34.09
 Meet Qualifying 13-14:  32.69
 Meet Qualifying 15-18:  30.00 - 32.49
     Name                         Age Team
===============================================================================
Prelims  11-12
  1  Gammons, Avery A              11 Lake Lytal Light-FG         32.59        
  2  Bermudez, Leilani K           11 Jupiter Dragons-FG          32.79        
  3  Runsdorf, Shea J              11 Pine Crest Swimm-FG         32.85        
  4  Andres, Riley G               11 Una Sas-FG                  32.98        
  5  Gonzalez, Brooke M            12 Saint Andrew's A-FG         33.01        
  6  Ford, Andie C                 11 Swim Fort Lauder-FG         33.20        
  7  Mann, Michaela A              11 Pine Crest Swimm-FG         33.24        
  8  Rubin, Makena                 12 Wahoo's of Welli-FG         33.37        
  9  Pereira, Luiza                11 Saint Andrew's A-FG         33.39        
 10  Nussbaum, Rachel S            11 North Palm Beach-FG         33.54        
 11  Murphy, Julia E               11 Martin County Sw-FG         33.65        
 12  Guzzo, Isabella V             12 Lake Lytal Light-FG         33.66        
 13  Chodos, Bree A                11 Pine Crest Swimm-FG         33.66        
 14  Hiller, Aubrey R              11 Lake Lytal Light-FG         33.71        
 15  Baratta, Amanda M             12 Wahoo's of Welli-FG         33.74        
 16  McGovern, Natalie A           12 Pine Crest Swimm-FG         33.79        
 17  Guyett, Venice S              11 Una Pcs-FG                  33.84        
 18  Porter, Arisa M               11 Heritage Aquatic-FG         33.92        
Prelims  13-14
  1  Baratta, Emily Rose           14 Wahoo's of Welli-FG         30.20        
  2  Wagner, Mikayla               13 Lake Lytal Light-FG         30.26        
  3  Chardon, Addison              13 North Palm Beach-FG         30.28        
  4  Portik-Gergely, Kata          14 Pine Crest Swimm-FG         30.30        
  5  Griffiths, Siena A            13 Saint Andrew's A-FG         30.39        
  6  Rodriguez-Cedeno, Johanni A   13 TS Aquatics-FG              30.76        
  7  Papadopoulos, Ava             13 East Coast Aquat-FG         30.77        
  8  Escobar, Samantha R           13 Pine Crest Swimm-FG         30.97        
  9  Bethke, Ella E                13 Una Brst-FG                 31.08        
 10  Overfelt, Mia E               13 TS Aquatics-FG              31.17        
 11  McDonald, Mia M               13 Jupiter Dragons-FG          31.30        
 12  Lewis, Jordyn C               13 Saint Andrew's A-FG         31.34        
 13  Suarez, Rhania G              13 Coral Springs Sw-FG         31.35        
 14  Gonzalez, Sadie M             14 Saint Andrew's A-FG         31.54        
 15  Hollos, Sofia                 13 Saint Andrew's A-FG         31.55        
 16  Lappas-Ford, Ainsley M        13 North Palm Beach-FG         31.56        
 17  Spada, Mariana C              13 Boca Raton Swim-FG          31.70        
 18  Meyer, Camryn E               13 TS Aquatics-FG              31.77        
 19  Roldan, Rebecca J             13 Wahoo's of Welli-FG         31.83        
 20  Silva, Alejandra              14 Coral Springs Sw-FG         31.86        
 21  Torres Mendoza, Sofia         13 Tsunamis Swim Te-FG         31.91        
 22  Anderson, Hadleigh            14 Martin County Sw-FG         31.93        
 23  Eaton, Emily G                14 Wahoo's of Welli-FG         31.95        
 24  Scanlon, Ella M               13 Boca Raton Swim-FG          32.26        
 25  Genz, Cassandra N             13 Boca Raton Swim-FG          32.35        
 26  Balog, Evelyn V               13 Pompano Beach Pi-FG         32.42        
Prelims  15-18
  1  Etchevers, Sophie N           15 Coral Springs Sw-FG         30.02        
  2  Genz, Gabriella M             17 Boca Raton Swim-FG          30.13        
  3  Ravel, Grace S                15 North Palm Beach-FG         30.31        
  4  Taylor, Hayley D              17 Tsunamis Swim Te-FG         30.33        
  5  Bensusan, Fiona               15 Jupiter Dragons-FG          30.45        
  6  Civalero, Julia C             18 Coral Springs Sw-FG         30.52        
  7  Laplant, Sara E               16 Coral Springs Sw-FG         30.52        
  8  Barrios, Sofia                16 Coral Springs Sw-FG         30.56        
  9  Gutierrez, Daniela A          15 Tsunamis Swim Te-FG         30.58        
 10  Adia, Isabella I              15 Saint Andrew's A-FG         30.96        
 11  Allan, Sarah J                16 Lake Lytal Light-FG         31.01        
 12  Bengala, Isabella M           15 Pompano Beach Pi-FG         31.32        
 13  Albuquerque, Esther O         16 Performance Aqua-FG         31.33        
 14  McGovern, Isabella C          15 Pine Crest Swimm-FG         31.88        
 15  Rabideau, Cathleen R          17 North Palm Beach-FG         32.05        
 16  Stegall, Maddison M           16 Lake Lytal Light-FG         36.52L       
 
Event 56  Boys 11-18 50 Yard Butterfly
===============================================================================
        33.19  11-12 FGJO Junior Olympics
        34.19  11-12 BB BB
        28.19  13-14 FGJO Junior Olympics
        30.59  13-14 BB BB
        27.99  15-18 SRCH Senior Champs
        30.29  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  34.19
 Meet Qualifying 13-14:  30.59
 Meet Qualifying 15-18:  28.00 - 30.29
     Name                         Age Team
===============================================================================
Prelims  11-12
  1  Sabocik, Aiden C              11 Lake Lytal Light-FG         33.47        
  2  Clarke, Kavon Z               11 Swim Fort Lauder-FG         33.58        
  3  Fiedor, Andrew M              11 Jupiter Dragons-FG          33.61        
  4  Dick, Mateo S                 11 Jupiter Dragons-FG          33.89        
  5  Fraga, Antonio P              11 Pine Crest Swimm-FG         33.95        
  6  Linares, Lucas                11 Pine Crest Swimm-FG         34.16        
Prelims  13-14
  1  Young, Matthew P              14 Jupiter Dragons-FG          28.41        
  2  Edwards, Chipper D            14 Flood Aquatics S-FG         28.86        
  3  Wilkinson, Tyler K            13 Flood Aquatics S-FG         29.05        
  4  Hershfield, Joseph D          13 North Palm Beach-FG         29.53        
  5  Saxena, Vikram A              14 Jupiter Dragons-FG          29.55        
  6  Shearer, Mateo                13 Heritage Aquatic-FG         29.62        
  7  Chae, Suhwan D                14 Jupiter Dragons-FG          29.72        
  8  Lehmann, Luke A               14 Saint Andrew's A-FG         29.95        
  9  Strohecker, Maxwell W         13 Flood Aquatics S-FG         30.28        
 10  Covic, Leo                    13 Swim Fort Lauder-FG         30.30        
 11  Mourad-Danial, Raphael M      14 Lake Lytal Light-FG         30.38        
 12  Landron, Gabriel              13 Sunrise Swimming-FG         30.47        
 13  Taus-Nita, Alexander          13 Pine Crest Swimm-FG         30.53        
Prelims  15-18
  1  Kasztner, Kyle T              18 Performance Aqua-FG         28.16        
  2  Ocasio-Samo, Raul J           16 Lake Lytal Light-FG         28.61        
  3  Diaz, Diego D                 15 TS Aquatics-FG              28.85        
  4  Karlsson, Lukas A             16 Wahoo's of Welli-FG         28.91        
  5  Park, Joshua C                15 Coral Springs Sw-FG         29.18        
  6  Gregory, Jason                16 TS Aquatics-FG              29.34        
  7  Opperman, Rafael M            15 Pine Crest Swimm-FG         29.70        
  8  Lago, Victor A                16 Pine Crest Swimm-FG         31.83L       
 
Event 57  Girls 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
      1:33.89  FGJO Junior Olympics
      1:44.99  BB BB
 Meet Qualifying:  1:33.90 - 1:44.99
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Meyer, Lauren E               10 Boca Raton Swim-FG        1:35.84        
  2  Silva, Bree E                 10 Una Sas-FG                1:36.82        
  3  Dengerud, Nikolina T           8 Pompano Beach Pi-FG       1:38.60        
  4  Ganz, Maria C                  9 Jupiter Dragons-FG        1:39.09        
  5  Edwards, Reef P               10 Flood Aquatics S-FG       1:39.64        
  6  Balog, Charlotte V             9 Pompano Beach Pi-FG       1:42.02        
  7  Landron, Elizabeth M          10 Sunrise Swimming-FG       1:42.13        
  8  Laski, Madison S              10 Coral Springs Sw-FG       1:43.34        
  9  Miller, Rachel E              10 Sunrise Swimming-FG       1:43.54        
 
Event 58  Boys 7-10 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
      1:34.19  FGJO Junior Olympics
      1:41.89  BB BB
 Meet Qualifying:  1:34.20 - 1:41.89
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Malyshev, Vladmir              9 Wahoo's of Welli-FG       1:36.02        
  2  Riechel-Sarup, Nicolas        10 Pine Crest Swimm-FG       1:36.38        
  3  Lajko, Andreas L              10 Swim Fort Lauder-FG       1:36.41        
  4  Wells, Robert C               10 North Palm Beach-FG       1:36.64        
  5  Sheinfeld, Simon              10 Coral Springs Sw-FG       1:36.83        
  6  Wasielewski, Nicolas M         9 Martin County Sw-FG       1:39.37        
  7  Ilonta, Nicolas P              9 Swim Fort Lauder-FG       1:39.91        
  8  Scholl, Hayden J              10 Jupiter Dragons-FG        1:41.05        
  9  May, Jack C                    9 Jupiter Dragons-FG        1:41.12        
 10  Krasnov, Robert J             10 Pine Crest Swimm-FG       1:41.70        
 11  Rezende, Gabriel V            10 Pine Crest Swimm-FG       1:41.85        
 
Event 63  Girls 11-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
      1:22.39  11-12 FGJO Junior Olympics
      1:27.39  11-12 BB BB
      1:15.99  13-14 FGJO Junior Olympics
      1:22.39  13-14 BB BB
      1:15.79  15-18 SRCH Senior Champs
      1:20.69  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  1:27.39
 Meet Qualifying 13-14:  1:22.39
 Meet Qualifying 15-18:  1:15.80 - 1:20.69
     Name                         Age Team
===============================================================================
Prelims  11-12
  1  Pereira, Luiza                11 Saint Andrew's A-FG       1:22.68        
  2  Sedky, Nour-marie             12 Saint Andrew's A-FG       1:23.08        
  3  McGovern, Natalie A           12 Pine Crest Swimm-FG       1:24.31        
  4  Honzik, Natalie V             12 Wahoo's of Welli-FG       1:24.84        
  5  Hughes, Carlin                12 Lake Lytal Light-FG       1:25.09        
  6  Lake, Allyson C               12 Coral Springs Sw-FG       1:25.10        
  7  Andres, Riley G               11 Una Sas-FG                1:25.50        
  8  Nanavati, Radhika K           11 Coral Springs Sw-FG       1:27.38        
  9  Blanco, Lucia M               11 Pompano Beach Pi-FG       1:38.73L       
Prelims  13-14
  1  Brinkmann, Wynona P           13 Heritage Aquatic-FG       1:16.06        
  2  Hiller, Morgan R              13 Lake Lytal Light-FG       1:16.80        
  3  Auld, Grace E                 13 East Coast Aquat-FG       1:17.33        
  4  Meyer, Camryn E               13 TS Aquatics-FG            1:17.57        
  5  Rattray, Kyra                 14 Coral Springs Sw-FG       1:17.73        
  6  Roldan, Rebecca J             13 Wahoo's of Welli-FG       1:18.52        
  7  Byrne, Addison J              13 Pompano Beach Pi-FG       1:19.10        
  8  Pasarin, Angelina C           13 Swim Fort Lauder-FG       1:19.42        
  9  Lewis, Jordyn C               13 Saint Andrew's A-FG       1:20.22        
 10  Dowling, Niamh                13 Jupiter Dragons-FG        1:20.22        
 11  Genz, Cassandra N             13 Boca Raton Swim-FG        1:20.43        
 12  Fraga, Valentina A            13 Pine Crest Swimm-FG       1:20.83        
 13  Adams, Ava                    13 Jupiter Dragons-FG        1:21.42        
 14  Albury, Marissa L             14 Pine Crest Swimm-FG       1:21.51        
 15  Anderson, Hadleigh            14 Martin County Sw-FG       1:22.19        
 16  Peacey, Ava K                 14 Swim Fort Lauder-FG       1:22.34        
Prelims  15-18
  1  Bensusan, Fiona               15 Jupiter Dragons-FG        1:15.87        
  2  Bautista, Gabriella M         15 Coral Springs Sw-FG       1:17.59        
  3  Bell, Chiara M                15 Flood Aquatics S-FG       1:17.63        
  4  Hidalgo Cadet, Nicole         15 Jupiter Dragons-FG        1:18.07        
  5  Selinsky, Sarah N             15 Sunrise Swimming-FG       1:18.31        
  6  Hockman, Madison P            15 Coral Springs Sw-FG       1:18.38        
  7  Luciano, Zyara J              17 Performance Aqua-FG       1:18.77        
  8  Liebschutz, Ruby L            15 East Coast Aquat-FG       1:20.18        
 
Event 64  Boys 11-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
      1:22.39  11-12 FGJO Junior Olympics
      1:25.49  11-12 BB BB
      1:09.79  13-14 FGJO Junior Olympics
      1:15.59  13-14 BB BB
      1:09.09  15-18 SRCH Senior Champs
      1:12.09  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  1:25.49
 Meet Qualifying 13-14:  1:15.59
 Meet Qualifying 15-18:  1:09.10 - 1:12.09
     Name                         Age Team
===============================================================================
Prelims  11-12
  1  Lin, Christopher T            12 Pine Crest Swimm-FG       1:22.61        
  2  Ella, Daniel G                11 Sunrise Swimming-FG       1:24.24        
  3  Aguila, Jorge E               11 Pine Crest Swimm-FG       1:25.27        
Prelims  13-14
  1  Davis, Ryan M                 13 Tsunamis Swim Te-FG       1:10.26        
  2  Nealy, Colin J                14 Pine Crest Swimm-FG       1:10.39        
  3  Shipman, Daniel C             13 Martin County Sw-FG       1:10.92        
  4  Opperman, Lucas M             13 Pine Crest Swimm-FG       1:12.65        
  5  Saxena, Vikram A              14 Jupiter Dragons-FG        1:12.98        
  6  Dawkins, Mekhi B              14 TS Aquatics-FG            1:13.82        
  7  Sarmiento, Juan E             13 Plantation Swim-FG        1:14.19        
  8  Martins, Lucas                14 Coral Springs Sw-FG       1:14.50        
Prelims  15-18
  1  Ros, Daniel                   15 Plantation Swim-FG        1:09.39        
  2  Almeida, Nicholas M           17 Performance Aqua-FG       1:10.00        
  3  Overfelt, William C           15 TS Aquatics-FG            1:11.19        
  4  Cajuste, Joshua J             15 TS Aquatics-FG            1:23.19L       
 
Event 65  Girls 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
      2:35.59  FGJO Junior Olympics
      2:57.39  BB BB
 Meet Qualifying:  2:35.60 - 2:57.39
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Tiscione, Eden G              10 Wahoo's of Welli-FG       2:38.58        
  2  Mirones, Lilliana M            9 Sunrise Swimming-FG       2:38.81        
  3  Campuzano, Gabriela M          9 Lake Lytal Light-FG       2:39.91        
  4  Meyer, Lauren E               10 Boca Raton Swim-FG        2:41.02        
  5  Heilner, Eleanora K           10 Jupiter Dragons-FG        2:42.11        
  6  Miller, Rachel E              10 Sunrise Swimming-FG       2:43.19        
  7  Young, Kiana R                 9 Lake Lytal Light-FG       2:48.39        
  8  Wagner, Lydia                  9 Lake Lytal Light-FG       2:48.84        
  9  Lay, Katelyn R                10 Coral Springs Sw-FG       2:53.65        
 10  Balog, Charlotte V             9 Pompano Beach Pi-FG       2:53.82        
 11  Bleakley, Layla A             10 North Palm Beach-FG       3:15.09L       
 
Event 66  Boys 7-10 200 Yard Freestyle
===============================================================================
      2:33.39  FGJO Junior Olympics
      2:47.99  BB BB
 Meet Qualifying:  2:33.40 - 2:47.99
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Rezende, Gabriel V            10 Pine Crest Swimm-FG       2:34.29        
  2  Corrales, Francesco           10 Swim Fort Lauder-FG       2:35.07        
  3  Passaro, Rafael               10 Heritage Aquatic-FG       2:37.26        
  4  Craine, Braxton S              9 Jupiter Dragons-FG        2:37.29        
  5  Wells, Robert C               10 North Palm Beach-FG       2:37.67        
  6  Bishai, David                  9 Lake Lytal Light-FG       2:39.33        
  7  Lilienthal, Robert W          10 East Coast Aquat-FG       2:46.15        
 
Event 71  Girls 11-18 200 Yard Freestyle
===============================================================================
      2:15.29  11-12 FGJO Junior Olympics
      2:29.69  11-12 BB BB
      2:05.79  13-14 FGJO Junior Olympics
      2:22.19  13-14 BB BB
      2:05.59  15-18 SRCH Senior Champs
      2:19.19  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  2:29.69
 Meet Qualifying 13-14:  2:22.19
 Meet Qualifying 15-18:  2:05.60 - 2:19.19
     Name                         Age Team
===============================================================================
Prelims  11-12
  1  Amersi, Lily R                12 Jupiter Dragons-FG        2:15.45        
  2  Malyshev, Ekaterina V         12 Wahoo's of Welli-FG       2:15.63        
  3  Schnoeller, Sabrina S         12 Swim Fort Lauder-FG       2:16.00        
  4  Scope, Samantha               12 Lake Lytal Light-FG       2:16.07        
  5  Shapiro, Lexi M               11 Saint Andrew's A-FG       2:16.64        
  6  Kanell, Dylan J               11 Saint Andrew's A-FG       2:16.73        
  7  Didovic, Kayleigh             12 Coral Springs Sw-FG       2:16.74        
  8  Dufflocq, Natalie M           11 North Palm Beach-FG       2:16.82        
  9  Lander, Payton R              12 Coral Springs Sw-FG       2:17.02        
 10  Thurston, Harper              12 North Palm Beach-FG       2:17.10        
 11  Lake, Allyson C               12 Coral Springs Sw-FG       2:21.12        
 12  El Chantiry, Sophia H         11 Coral Springs Sw-FG       2:21.31        
 13  Porter, Arisa M               11 Heritage Aquatic-FG       2:21.77        
 14  Jean-Baptiste, Jenny          11 Sunrise Swimming-FG       2:22.59        
 15  Guyett, Venice S              11 Una Pcs-FG                2:23.86        
 16  Palumbo, Addison S            11 Coral Springs Sw-FG       2:25.57        
 17  Joselson, Blair L             12 Pine Crest Swimm-FG       2:26.34        
 18  Blanco, Lucia M               11 Pompano Beach Pi-FG       2:26.65        
 19  Shepley, Makayla M            11 Lake Lytal Light-FG       2:27.43        
 20  Olea, Sofia                   11 Saint Andrew's A-FG       2:27.47        
 21  Foulds, Bailey A              11 East Coast Aquat-FG       2:46.95L       
Prelims  13-14
  1  Baratta, Emily Rose           14 Wahoo's of Welli-FG       2:06.04        
  2  Loomis, Amanda                14 Flood Aquatics S-FG       2:07.08        
  3  Albury, Marissa L             14 Pine Crest Swimm-FG       2:07.12        
  4  Goldstein, Charley A          14 Pine Crest Swimm-FG       2:07.25        
  5  Hirschmann, Navah G           13 Saint Andrew's A-FG       2:07.51        
  6  Auld, Grace E                 13 East Coast Aquat-FG       2:08.34        
  7  Keegan, Kierra M              13 North Palm Beach-FG       2:09.54        
  8  Bean, Brittany L              13 Coral Springs Sw-FG       2:09.56        
  9  Papadopoulos, Ava             13 East Coast Aquat-FG       2:10.60        
 10  Salcedo, Sara F               14 Lake Lytal Light-FG       2:10.66        
 11  Gonzalez, Carolina            13 TS Aquatics-FG            2:11.00        
 12  Eskra, Paige K                13 North Palm Beach-FG       2:11.63        
 13  Rogers, Hannah C              13 Lake Lytal Light-FG       2:12.52        
 14  Suarez, Rhania G              13 Coral Springs Sw-FG       2:13.39        
 15  Spada, Mariana C              13 Boca Raton Swim-FG        2:14.58        
 16  Balsam, Ava                   14 Pine Crest Swimm-FG       2:14.84        
 17  Dedon, Taylor A               14 Hammerhead Aquat-FG       2:15.94        
 18  Balog, Evelyn V               13 Pompano Beach Pi-FG       2:16.16        
 19  Meserole, Gabriella A         13 Lake Lytal Light-FG       2:16.21        
 20  Schneider, Hayley R           13 Tsunamis Swim Te-FG       2:16.80        
 21  Anzures, Valeria A            14 Boca Raton Swim-FG        2:17.12        
 22  Marx, Sophie T                14 North Palm Beach-FG       2:17.72        
 23  Rodriguez-Cedeno, Johanni A   13 TS Aquatics-FG            2:18.13        
 24  Kreitman, Camryn R            14 Plantation Swim-FG        2:20.24        
 25  Bethke, Ella E                13 Una Brst-FG               2:21.86        
Prelims  15-18
  1  Page, Calissa J               16 Swim Fort Lauder-FG       2:06.30        
  2  Scognamillo, Jenna N          16 Lake Lytal Light-FG       2:06.41        
  3  Wells, Hailey I               15 TS Aquatics-FG            2:06.87        
  4  Bell, Chiara M                15 Flood Aquatics S-FG       2:07.78        
  5  Bennett, Lorelei K            15 Pine Crest Swimm-FG       2:08.00        
  6  Stegall, Maddison M           16 Lake Lytal Light-FG       2:08.28        
  7  Bengala, Isabella M           15 Pompano Beach Pi-FG       2:08.44        
  8  Gelenski, Paige S             17 Boca Raton Swim-FG        2:08.69        
  9  Martin, Rianna A              16 TS Aquatics-FG            2:09.04        
 10  Walker, Syven N               15 TS Aquatics-FG            2:09.94        
 11  Selinsky, Sarah N             15 Sunrise Swimming-FG       2:10.23        
 12  Laplant, Sara E               16 Coral Springs Sw-FG       2:10.25        
 13  Nagy, Ashley J                16 Coral Springs Sw-FG       2:11.24        
 14  Allan, Sarah J                16 Lake Lytal Light-FG       2:11.72        
 15  Weech, Kennedy L              16 Lake Lytal Light-FG       2:12.47        
 16  Heilpern, Meghan L            15 North Palm Beach-FG       2:15.20        
 17  Leininger, Brooke L           17 Flood Aquatics S-FG       2:15.68        
 18  Levine, Hailey M              16 Lake Lytal Light-FG       2:16.78        
 19  Ruffino, Gina M               17 Pompano Beach Pi-FG       2:17.20        
 
Event 72  Boys 11-18 200 Yard Freestyle
===============================================================================
      2:13.49  11-12 FGJO Junior Olympics
      2:24.59  11-12 BB BB
      1:57.49  13-14 FGJO Junior Olympics
      2:12.79  13-14 BB BB
      1:54.79  15-18 SRCH Senior Champs
      2:07.49  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  2:24.59
 Meet Qualifying 13-14:  2:12.79
 Meet Qualifying 15-18:  1:54.80 - 2:07.49
     Name                         Age Team
===============================================================================
Prelims  11-12
  1  Sabocik, Aiden C              11 Lake Lytal Light-FG       2:15.99        
  2  Craine, Makai L               11 Jupiter Dragons-FG        2:18.51        
  3  Torres, Jose A                12 Swim Fort Lauder-FG       2:19.78        
  4  Lin, Christopher T            12 Pine Crest Swimm-FG       2:20.05        
  5  Moreira, Davi A               12 Pompano Beach Pi-FG       2:20.25        
  6  Nichols, Alexander            12 TS Aquatics-FG            2:20.36        
  7  May, Finnegan P               11 Jupiter Dragons-FG        2:22.53        
  8  Wagner, Jacob                 11 Lake Lytal Light-FG       2:22.64        
  9  Smith, Asher P                11 Flood Aquatics S-FG       2:22.75        
 10  Gianfriddo, Giovanni C        12 Sunrise Swimming-FG       2:22.83        
 11  Fraga, Antonio P              11 Pine Crest Swimm-FG       2:22.89        
 12  Clarke, Kavon Z               11 Swim Fort Lauder-FG       2:23.30        
 13  Cook, Christopher H           12 Saint Andrew's A-FG       2:23.67        
 14  Aguila, Jorge E               11 Pine Crest Swimm-FG       2:24.16        
Prelims  13-14
  1  Famiano, Gianni M             14 Pompano Beach Pi-FG       1:58.24        
  2  Suarez, Mario E               14 Pine Crest Swimm-FG       1:58.29        
  3  Smith, Noah J                 14 Flood Aquatics S-FG       1:58.39        
  4  Hardin, Kolby J               14 Pompano Beach Pi-FG       1:58.77        
  5  Nealy, Colin J                14 Pine Crest Swimm-FG       1:58.87        
  6  Opperman, Lucas M             13 Pine Crest Swimm-FG       1:59.14        
  7  Saffari, Kian                 14 Pine Crest Swimm-FG       2:02.06        
  8  Zapata, Alexander             13 TS Aquatics-FG            2:02.40        
  9  Williams, Owen N              13 Wahoo's of Welli-FG       2:02.98        
 10  Dasilva, Caleb B              13 Wahoo's of Welli-FG       2:03.27        
 11  Armbruster, Tyler K           13 Pine Crest Swimm-FG       2:03.31        
 12  Taus-Nita, Alexander          13 Pine Crest Swimm-FG       2:03.65        
 13  Nimroozi, Nick                13 Swim Fort Lauder-FG       2:05.02        
 14  Rose, Ryan A                  14 Lake Lytal Light-FG       2:05.69        
 15  Shearer, Mateo                13 Heritage Aquatic-FG       2:06.89        
 16  Hershfield, Joseph D          13 North Palm Beach-FG       2:07.25        
 17  Branzell, Kai E               14 Lake Lytal Light-FG       2:08.44        
 18  Hook, Christopher A           13 Delray Stingers-FG        2:10.80        
 19  Gertsik, Daniel               14 Pine Crest Swimm-FG       2:11.14        
 20  Lvov, Benjamin                13 Boca Raton Swim-FG        2:11.56        
 21  Shipman, Daniel C             13 Martin County Sw-FG       2:11.58        
 22  Ryan, Parker J                13 North Palm Beach-FG       2:12.58        
 23  Smith, Andrew H               13 Pompano Beach Pi-FG       2:12.79        
 24  Landron, Gabriel              13 Sunrise Swimming-FG       2:31.37L       
Prelims  15-18
  1  Lynch, John T                 16 Coral Springs Sw-FG       1:54.80        
  2  Narbonne, Cole T              16 Coral Springs Sw-FG       1:55.14        
  3  Justin, Joshua J              15 TS Aquatics-FG            1:55.84        
  4  Hurst, Bora J                 16 Flood Aquatics S-FG       1:56.07        
  5  Lago, Victor A                16 Pine Crest Swimm-FG       1:56.21        
  6  Rebaza, Jose F                17 Coral Springs Sw-FG       1:56.25        
  7  Martin, Richard J             15 TS Aquatics-FG            1:58.19        
  8  Opperman, Rafael M            15 Pine Crest Swimm-FG       1:58.21        
  9  Voet, Grant A                 16 Swim Fort Lauder-FG       1:58.27        
 10  Kahn, Justin T                17 Coral Springs Sw-FG       1:59.08        
 11  Vargas, Anthony J             16 Coral Springs Sw-FG       1:59.85        
 12  Neal, Vince M                 16 Lake Lytal Light-FG       2:00.11        
 13  Overfelt, William C           15 TS Aquatics-FG            2:00.27        
 14  Young, Kevin T                15 Jupiter Dragons-FG        2:00.52        
 15  Kocoglu, Miguel S             15 TS Aquatics-FG            2:02.00        
 16  Karlsson, Lukas A             16 Wahoo's of Welli-FG       2:02.12        
 17  Rosado, Louis D               17 North Palm Beach-FG       2:02.33        
 18  Ros, Daniel                   15 Plantation Swim-FG        2:03.20        
 19  Diaz, Diego D                 15 TS Aquatics-FG            2:03.74        
 20  Almeida, Nicholas M           17 Performance Aqua-FG       2:03.90        
 21  Costa, Kylan M                16 Performance Aqua-FG       2:04.82        
 22  Florio, Brandon A             17 Martin County Sw-FG       2:06.11        
 23  Kasztner, Kyle T              18 Performance Aqua-FG       2:06.97        
 24  Santiago, David G             15 Pompano Beach Pi-FG       2:07.29        
 
Event 75  Mixed 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Lake Lytal Lightning-FG  'A'                               2:00.25        
  2  Tsunamis Swim Team-FG  'A'                                 2:06.37L       
 
Event 76  Mixed 15-18 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
     Team
===============================================================================
  1  Lake Lytal Lightning-FG  'A'                               1:55.05        
  2  Performance Aquatics-FG  'A'                               2:01.69        
 
Event 81  Girls 11-18 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
      2:58.09  11-12 FGJO Junior Olympics
      3:08.59  11-12 BB BB
      2:44.59  13-14 FGJO Junior Olympics
      2:58.29  13-14 BB BB
      2:44.39  15-18 SRCH Senior Champs
      2:54.69  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  3:08.59
 Meet Qualifying 13-14:  2:58.29
 Meet Qualifying 15-18:  2:44.40 - 2:54.69
     Name                         Age Team
===============================================================================
11-12
  1  Gayle, Oneika Y               12 Sunrise Swimming-FG       2:59.27        
  2  Sedky, Nour-marie             12 Saint Andrew's A-FG       3:02.84        
  3  McGovern, Natalie A           12 Pine Crest Swimm-FG       3:03.06        
  4  Blanco, Lucia M               11 Pompano Beach Pi-FG       3:04.62        
  5  Honzik, Natalie V             12 Wahoo's of Welli-FG       3:05.35        
13-14
  1  Meyer, Camryn E               13 TS Aquatics-FG            2:46.28        
  2  Byrne, Addison J              13 Pompano Beach Pi-FG       2:47.10        
  3  Auld, Grace E                 13 East Coast Aquat-FG       2:48.27        
  4  Genz, Cassandra N             13 Boca Raton Swim-FG        2:48.59        
  5  Brinkmann, Wynona P           13 Heritage Aquatic-FG       2:48.69        
  6  Rattray, Kyra                 14 Coral Springs Sw-FG       2:49.60        
  7  Pasarin, Angelina C           13 Swim Fort Lauder-FG       2:49.92        
  8  Hiller, Morgan R              13 Lake Lytal Light-FG       2:50.39        
  9  Adams, Ava                    13 Jupiter Dragons-FG        2:51.80        
 10  Fraga, Valentina A            13 Pine Crest Swimm-FG       2:52.11        
15-18
  1  Stegall, Maddison M           16 Lake Lytal Light-FG       2:47.41        
  2  Genz, Gabriella M             17 Boca Raton Swim-FG        2:49.08        
  3  Bengala, Isabella M           15 Pompano Beach Pi-FG       2:49.86        
  4  Rubin, Yardena A              15 Swim Fort Lauder-FG       2:52.24        
  5  Selinsky, Sarah N             15 Sunrise Swimming-FG       2:53.19        
  6  Hidalgo Cadet, Nicole         15 Jupiter Dragons-FG        2:53.35        
  7  Hockman, Madison P            15 Coral Springs Sw-FG       2:54.47        
 
Event 82  Boys 11-18 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
      2:55.09  11-12 FGJO Junior Olympics
      3:00.99  11-12 BB BB
      2:32.89  13-14 FGJO Junior Olympics
      2:45.59  13-14 BB BB
      2:32.69  15-18 SRCH Senior Champs
      2:36.59  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  3:00.99
 Meet Qualifying 13-14:  2:45.59
 Meet Qualifying 15-18:  2:32.70 - 2:36.59
     Name                         Age Team
===============================================================================
11-12
  1  Gianfriddo, Giovanni C        12 Sunrise Swimming-FG       2:56.05        
  2  Ella, Daniel G                11 Sunrise Swimming-FG       2:57.55        
13-14
  1  Shipman, Daniel C             13 Martin County Sw-FG       2:34.33        
  2  Famiano, Gianni M             14 Pompano Beach Pi-FG       2:36.23        
  3  Opperman, Lucas M             13 Pine Crest Swimm-FG       2:39.46        
  4  Martins, Lucas                14 Coral Springs Sw-FG       2:42.01        
  5  Suarez, Mario E               14 Pine Crest Swimm-FG       2:43.07        
  6  Nealy, Colin J                14 Pine Crest Swimm-FG       2:45.32        
  7  Domokos, Peter Z              14 Boca Raton Swim-FG        3:08.69L       
15-18
  1  Narbonne, Cole T              16 Coral Springs Sw-FG       2:34.87        
 
Event 83  Girls 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
      1:10.49  FGJO Junior Olympics
      1:19.99  BB BB
 Meet Qualifying:  1:10.50 - 1:19.99
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Edwards, Reef P               10 Flood Aquatics S-FG       1:11.52        
  2  Rao, Audrey Y                 10 Pine Crest Swimm-FG       1:11.83        
  3  Meyer, Lauren E               10 Boca Raton Swim-FG        1:12.23        
  4  Bengala, Ava T                10 Pompano Beach Pi-FG       1:12.43        
  5  Morgan, Melea R               10 Jupiter Dragons-FG        1:12.90        
  6  Lima, Manuella E              10 Coral Springs Sw-FG       1:12.95        
  7  Bleakley, Layla A             10 North Palm Beach-FG       1:12.97        
  8  Mirones, Lilliana M            9 Sunrise Swimming-FG       1:13.82        
  9  Saunders, Sophia E            10 Martin County Sw-FG       1:15.15        
 10  Miller, Rachel E              10 Sunrise Swimming-FG       1:15.56        
 11  Silva, Bree E                 10 Una Sas-FG                1:15.70        
 12  Tiscione, Eden G              10 Wahoo's of Welli-FG       1:16.30        
 13  Campuzano, Gabriela M          9 Lake Lytal Light-FG       1:16.75        
 14  Balog, Charlotte V             9 Pompano Beach Pi-FG       1:17.69        
 15  Dengerud, Nikolina T           8 Pompano Beach Pi-FG       1:17.82        
 16  Young, Kiana R                 9 Lake Lytal Light-FG       1:18.38        
 17  Laski, Madison S              10 Coral Springs Sw-FG       1:18.83        
 18  Meskiel, Marina D             10 North Palm Beach-FG       1:19.39        
 19  Pierre, Abigail               10 TS Aquatics-FG            1:19.53        
 20  Saxena, Shivangi              10 Jupiter Dragons-FG        1:19.59        
 21  Lay, Katelyn R                10 Coral Springs Sw-FG       1:29.48L       
 
Event 84  Boys 7-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
      1:11.69  FGJO Junior Olympics
      1:18.79  BB BB
 Meet Qualifying:  1:11.70 - 1:18.79
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Morrison, Jack                10 Boca Raton Swim-FG        1:11.86        
  2  Gonzalez, Manuel S            10 Martin County Sw-FG       1:12.16        
  3  Wasielewski, Nicolas M         9 Martin County Sw-FG       1:12.40        
  4  Lilienthal, Robert W          10 East Coast Aquat-FG       1:12.87        
  5  Scholl, Hayden J              10 Jupiter Dragons-FG        1:12.94        
  6  Machado, Marcos A              9 Pompano Beach Pi-FG       1:13.60        
  7  Wells, Robert C               10 North Palm Beach-FG       1:13.74        
  8  Gawriljuk, Leonardo            9 Black Marlin-FG           1:14.07        
  9  Sheinfeld, Simon              10 Coral Springs Sw-FG       1:14.36        
 10  Bahos, Alejandro A             9 East Coast Aquat-FG       1:17.28        
 11  Mann, John J                   9 Pompano Beach Pi-FG       1:17.69        
 12  Lee, Steven                    9 Wahoo's of Welli-FG       1:17.98        
 13  Erkuloglu, Poyraz              9 North Palm Beach-FG       1:18.23        
 
Event 89  Girls 11-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
      1:01.79  11-12 FGJO Junior Olympics
      1:08.29  11-12 BB BB
        58.19  13-14 FGJO Junior Olympics
      1:05.79  13-14 BB BB
        57.99  15-18 SRCH Senior Champs
      1:04.59  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  1:08.29
 Meet Qualifying 13-14:  1:05.79
 Meet Qualifying 15-18:  58.00 - 1:04.59
     Name                         Age Team
===============================================================================
Prelims  11-12
  1  Miller, Sara R                11 Saint Andrew's A-FG       1:02.28        
  2  Thurston, Harper              12 North Palm Beach-FG       1:02.45        
  3  Baratta, Amanda M             12 Wahoo's of Welli-FG       1:03.13        
  4  Gonzalez, Brooke M            12 Saint Andrew's A-FG       1:03.28        
  5  Amersi, Lily R                12 Jupiter Dragons-FG        1:03.29        
  6  Dufflocq, Natalie M           11 North Palm Beach-FG       1:03.52        
  7  Kanell, Dylan J               11 Saint Andrew's A-FG       1:03.65        
  8  Bermudez, Leilani K           11 Jupiter Dragons-FG        1:03.66        
  9  Porter, Arisa M               11 Heritage Aquatic-FG       1:04.41        
 10  Torres Mendoza, Isabel        11 Tsunamis Swim Te-FG       1:04.85        
 11  Lake, Allyson C               12 Coral Springs Sw-FG       1:04.94        
 12  Shapiro, Lexi M               11 Saint Andrew's A-FG       1:05.03        
 13  Chodos, Bree A                11 Pine Crest Swimm-FG       1:05.04        
 14  Andres, Riley G               11 Una Sas-FG                1:05.18        
 15  Schnoeller, Sabrina S         12 Swim Fort Lauder-FG       1:05.21        
 16  Guyett, Venice S              11 Una Pcs-FG                1:05.47        
 17  Runsdorf, Shea J              11 Pine Crest Swimm-FG       1:05.61        
 18  Gayle, Oneika Y               12 Sunrise Swimming-FG       1:05.82        
 19  Sedky, Nour-marie             12 Saint Andrew's A-FG       1:05.92        
 20  Roman, Morgan A               12 Lake Lytal Light-FG       1:06.32        
 21  Joselson, Blair L             12 Pine Crest Swimm-FG       1:06.39        
 22  Gammons, Avery A              11 Lake Lytal Light-FG       1:06.43        
 23  El Chantiry, Sophia H         11 Coral Springs Sw-FG       1:06.64        
 24  Jean-Baptiste, Jenny          11 Sunrise Swimming-FG       1:06.75        
 25  Hernandez, Valentina          12 North Palm Beach-FG       1:06.75        
 26  Suarez, Sadie C               11 Una Sas-FG                1:06.79        
 27  Foulds, Bailey A              11 East Coast Aquat-FG       1:06.98        
 28  Murphy, Julia E               11 Martin County Sw-FG       1:07.38        
 29  Olea, Sofia                   11 Saint Andrew's A-FG       1:07.48        
 30  Henry, Johanna A              12 Pine Crest Swimm-FG       1:07.80        
 31  Lima, Raphaela E              11 Coral Springs Sw-FG       1:07.92        
 32  Shepley, Makayla M            11 Lake Lytal Light-FG       1:08.22        
 33  Nussbaum, Rachel S            11 North Palm Beach-FG       1:18.06L       
Prelims  13-14
  1  Buslova, Polina               13 East Coast Aquat-FG         58.31        
  2  Brinkmann, Wynona P           13 Heritage Aquatic-FG         58.33        
  3  Prado, Audrey                 13 Heritage Aquatic-FG         58.36        
  4  Rizzi, Taylor A               13 North Palm Beach-FG         58.38        
  5  Hirschmann, Navah G           13 Saint Andrew's A-FG         58.53        
  6  Albury, Marissa L             14 Pine Crest Swimm-FG         58.74        
  7  Goldstein, Charley A          14 Pine Crest Swimm-FG         58.90        
  8  Schultz, Pepper R             13 Saint Andrew's A-FG         58.99        
  9  Auld, Grace E                 13 East Coast Aquat-FG         59.56        
 10  Dowling, Niamh                13 Jupiter Dragons-FG          59.60        
 11  Roy, Lillian K                14 Lake Lytal Light-FG         59.87        
 12  Bean, Brittany L              13 Coral Springs Sw-FG       1:00.06        
 13  Macaulay, Anna M              13 Jupiter Dragons-FG        1:00.43        
 14  Gonzalez, Carolina            13 TS Aquatics-FG            1:00.48        
 15  Chardon, Addison              13 North Palm Beach-FG       1:00.52        
 16  Mirones, Cecilia              13 Sunrise Swimming-FG       1:01.04        
 17  Spada, Mariana C              13 Boca Raton Swim-FG        1:01.19        
 18  Martin, Jasmine B             14 Una Cssc-FG               1:01.35        
 19  Rogers, Hannah C              13 Lake Lytal Light-FG       1:01.42        
 20  Meserole, Gabriella A         13 Lake Lytal Light-FG       1:01.47        
 21  Salcedo, Sara F               14 Lake Lytal Light-FG       1:01.49        
 22  Pasarin, Angelina C           13 Swim Fort Lauder-FG       1:01.50        
 23  Gonzalez, Sadie M             14 Saint Andrew's A-FG       1:01.52        
 24  Eskra, Paige K                13 North Palm Beach-FG       1:01.57        
 25  Torres Mendoza, Sofia         13 Tsunamis Swim Te-FG       1:01.69        
 26  Suarez, Rhania G              13 Coral Springs Sw-FG       1:02.32        
 27  Schultz, Coco M               13 Saint Andrew's A-FG       1:02.49        
 28  Eaton, Emily G                14 Wahoo's of Welli-FG       1:02.50        
 29  Hiller, Morgan R              13 Lake Lytal Light-FG       1:02.58        
 30  Overfelt, Mia E               13 TS Aquatics-FG            1:02.78        
 31  Anzures, Valeria A            14 Boca Raton Swim-FG        1:02.90        
 32  Adams, Ava                    13 Jupiter Dragons-FG        1:02.96        
 33  Anderson, Hadleigh            14 Martin County Sw-FG       1:03.13        
 34  Roldan, Rebecca J             13 Wahoo's of Welli-FG       1:03.20        
 35  Balog, Evelyn V               13 Pompano Beach Pi-FG       1:03.21        
 36  Hollos, Sofia                 13 Saint Andrew's A-FG       1:03.26        
 37  Rodriguez-Cedeno, Johanni A   13 TS Aquatics-FG            1:03.55        
 38  Escobar, Samantha R           13 Pine Crest Swimm-FG       1:03.76        
 39  Rattray, Kyra                 14 Coral Springs Sw-FG       1:03.80        
 40  Marx, Sophie T                14 North Palm Beach-FG       1:03.84        
 41  Bethke, Ella E                13 Una Brst-FG               1:03.90        
 42  Kreitman, Camryn R            14 Plantation Swim-FG        1:03.93        
 43  Lappas-Ford, Ainsley M        13 North Palm Beach-FG       1:04.03        
 44  Schneider, Hayley R           13 Tsunamis Swim Te-FG       1:04.41        
 45  Balsam, Ava                   14 Pine Crest Swimm-FG       1:04.68        
 46  Dedon, Taylor A               14 Hammerhead Aquat-FG       1:04.76        
 47  Henry, Teryn                  13 TS Aquatics-FG            1:04.91        
 48  Maxwell, Reese A              14 Coral Springs Sw-FG       1:04.99        
 49  Bolivar, Gabriela             13 Tsunamis Swim Te-FG       1:05.00        
 50  Silva, Alejandra              14 Coral Springs Sw-FG       1:05.07        
 51  Scanlon, Ella M               13 Boca Raton Swim-FG        1:05.75        
Prelims  15-18
  1  Allan, Sarah J                16 Lake Lytal Light-FG         58.02        
  2  Taylor, Hayley D              17 Tsunamis Swim Te-FG         58.06        
  3  McLemore, Mercy P             15 TS Aquatics-FG              58.70        
  4  Caglayan, Lara S              15 Boca Raton Swim-FG          58.94        
  5  Bennett, Lorelei K            15 Pine Crest Swimm-FG         59.44        
  6  Laplant, Sara E               16 Coral Springs Sw-FG         59.76        
  7  Ruffino, Gina M               17 Pompano Beach Pi-FG         59.90        
  8  Barrios, Sofia                16 Coral Springs Sw-FG       1:00.02        
  9  Heilpern, Meghan L            15 North Palm Beach-FG       1:00.22        
 10  Bengala, Isabella M           15 Pompano Beach Pi-FG       1:00.23        
 11  Martinez, Ava G               15 Tsunamis Swim Te-FG       1:00.32        
 12  Selinsky, Sarah N             15 Sunrise Swimming-FG       1:00.32        
 13  Nelson, Sarah N               17 Performance Aqua-FG       1:00.41        
 14  Ravel, Grace S                15 North Palm Beach-FG       1:00.61        
 15  Muller, Abigail P             15 Jupiter Dragons-FG        1:00.79        
 16  Weech, Kennedy L              16 Lake Lytal Light-FG       1:00.86        
 17  Civalero, Julia C             18 Coral Springs Sw-FG       1:01.09        
 18  McGovern, Isabella C          15 Pine Crest Swimm-FG       1:01.57        
 19  Hockman, Madison P            15 Coral Springs Sw-FG       1:01.62        
 20  Adia, Isabella I              15 Saint Andrew's A-FG       1:02.00        
 21  Stegall, Maddison M           16 Lake Lytal Light-FG       1:02.20        
 22  De Leao, Victoria A           17 Boca Raton Swim-FG        1:02.26        
 23  Luciano, Zyara J              17 Performance Aqua-FG       1:02.50        
 24  Quirk, Emma L                 15 Una Tsa-FG                1:02.65        
 25  Levine, Hailey M              16 Lake Lytal Light-FG       1:02.80        
 26  Etchevers, Sophie N           15 Coral Springs Sw-FG       1:03.16        
 27  Leininger, Brooke L           17 Flood Aquatics S-FG       1:03.19        
 28  Nagy, Ashley J                16 Coral Springs Sw-FG       1:03.75        
 29  Gutierrez, Daniela A          15 Tsunamis Swim Te-FG       1:03.88        
 30  Liebschutz, Ruby L            15 East Coast Aquat-FG       1:03.88        
 31  Albuquerque, Esther O         16 Performance Aqua-FG       1:04.02        
 32  Roy, Payton A                 17 Lake Lytal Light-FG       1:04.14        
 33  Keable, Olivia A              15 Boca Raton Swim-FG        1:10.45L       
 
Event 90  Boys 11-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
      1:00.89  11-12 FGJO Junior Olympics
      1:05.89  11-12 BB BB
        53.89  13-14 FGJO Junior Olympics
      1:00.89  13-14 BB BB
        53.69  15-18 SRCH Senior Champs
        58.39  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  1:05.89
 Meet Qualifying 13-14:  1:00.89
 Meet Qualifying 15-18:  53.70 - 58.39
     Name                         Age Team
===============================================================================
Prelims  11-12
  1  Nichols, Alexander            12 TS Aquatics-FG            1:01.99        
  2  Pinera, Clayton D             11 Jupiter Dragons-FG        1:02.47        
  3  Lin, Christopher T            12 Pine Crest Swimm-FG       1:02.93        
  4  Ella, Daniel G                11 Sunrise Swimming-FG       1:03.77        
  5  Sabocik, Aiden C              11 Lake Lytal Light-FG       1:03.95        
  6  Torres, Jose A                12 Swim Fort Lauder-FG       1:04.14        
  7  Moreira, Davi A               12 Pompano Beach Pi-FG       1:04.20        
  8  Dick, Mateo S                 11 Jupiter Dragons-FG        1:04.98        
  9  May, Finnegan P               11 Jupiter Dragons-FG        1:05.21        
 10  Pavlyuk, Maxim A              12 East Coast Aquat-FG       1:05.29        
 11  Fraga, Antonio P              11 Pine Crest Swimm-FG       1:05.31        
 12  Cook, Christopher H           12 Saint Andrew's A-FG       1:05.75        
Prelims  13-14
  1  Zapata, Alexander             13 TS Aquatics-FG              54.33        
  2  Johnson, Marcus K             13 Boca Raton Swim-FG          55.25        
  3  Hardin, Kolby J               14 Pompano Beach Pi-FG         55.62        
  4  Suarez, Mario E               14 Pine Crest Swimm-FG         55.72        
  5  Dasilva, Caleb B              13 Wahoo's of Welli-FG         55.78        
  6  Gertsik, Daniel               14 Pine Crest Swimm-FG         56.25        
  7  Taus-Nita, Alexander          13 Pine Crest Swimm-FG         56.55        
  8  Dawkins, Mekhi B              14 TS Aquatics-FG              56.85        
  9  Nimroozi, Nick                13 Swim Fort Lauder-FG         56.91        
 10  Saxena, Vikram A              14 Jupiter Dragons-FG          57.30        
 11  Rose, Ryan A                  14 Lake Lytal Light-FG         57.36        
 12  Saffari, Kian                 14 Pine Crest Swimm-FG         57.43        
 13  Williams, Owen N              13 Wahoo's of Welli-FG         57.46        
 14  Okaz, Mostafa                 14 Jupiter Dragons-FG          57.47        
 15  Davis, Ryan M                 13 Tsunamis Swim Te-FG         58.03        
 16  Armbruster, Tyler K           13 Pine Crest Swimm-FG         58.13        
 17  Gonzalez, Nicolas             13 Saint Andrew's A-FG         58.36        
 18  Covic, Leo                    13 Swim Fort Lauder-FG         58.41        
 19  Sterling, Sherwin S           14 Coral Springs Sw-FG         58.43        
 20  Hershfield, Joseph D          13 North Palm Beach-FG         58.64        
 21  Branzell, Kai E               14 Lake Lytal Light-FG         58.88        
 22  Wilkinson, Tyler K            13 Flood Aquatics S-FG         59.02        
 23  Lehmann, Luke A               14 Saint Andrew's A-FG         59.26        
 24  Lvov, Benjamin                13 Boca Raton Swim-FG          59.78        
 25  Martins, Lucas                14 Coral Springs Sw-FG         59.92        
 26  Domokos, Peter Z              14 Boca Raton Swim-FG          59.95        
 27  Herek, Lorenzo C              13 Coral Springs Sw-FG       1:00.46        
 28  Shipman, Daniel C             13 Martin County Sw-FG       1:00.60        
 29  Adia, Nicholas I              14 Saint Andrew's A-FG       1:00.69        
 30  Ryan, Parker J                13 North Palm Beach-FG       1:09.62L       
Prelims  15-18
  1  Narbonne, Cole T              16 Coral Springs Sw-FG         53.99        
  2  Karlsson, Lukas A             16 Wahoo's of Welli-FG         54.03        
  3  Gregory, Jason                16 TS Aquatics-FG              54.35        
  4  Costa, Kylan M                16 Performance Aqua-FG         54.55        
  5  Kahn, Justin T                17 Coral Springs Sw-FG         54.73        
  6  Kempisty, Eric F              15 Flood Aquatics S-FG         55.18        
  7  Kocoglu, Miguel S             15 TS Aquatics-FG              55.18        
  8  Young, Kevin T                15 Jupiter Dragons-FG          55.21        
  9  Overfelt, William C           15 TS Aquatics-FG              55.46        
 10  Doyle, Sean R                 15 Sunrise Swimming-FG         55.53        
 11  Rosado, Louis D               17 North Palm Beach-FG         56.02        
 12  Florio, Brandon A             17 Martin County Sw-FG         56.22        
 13  Tajalli, Aidan R              16 Coral Springs Sw-FG         56.43        
 14  Diaz, Diego D                 15 TS Aquatics-FG              57.11        
 15  Emmons, Landon P              16 Wahoo's of Welli-FG         57.25        
 16  Vittorini, Michael A          15 Saint Andrew's A-FG         57.28        
 17  Kasztner, Kyle T              18 Performance Aqua-FG         57.74        
 18  Bennett, Jonah T              15 Pine Crest Swimm-FG       1:06.11L       
 19  Santiago, David G             15 Pompano Beach Pi-FG       1:06.76L       
 
Event 95  Girls 11-18 200 Yard Backstroke
===============================================================================
      2:35.39  11-12 FGJO Junior Olympics
      2:43.99  11-12 BB BB
      2:23.39  13-14 FGJO Junior Olympics
      2:35.39  13-14 BB BB
      2:23.19  15-18 SRCH Senior Champs
      2:32.39  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  2:43.99
 Meet Qualifying 13-14:  2:35.39
 Meet Qualifying 15-18:  2:23.20 - 2:32.39
     Name                         Age Team
===============================================================================
11-12
  1  Murphy, Julia E               11 Martin County Sw-FG       2:35.95        
  2  Miller, Sara R                11 Saint Andrew's A-FG       2:36.12        
  3  Guyett, Venice S              11 Una Pcs-FG                2:37.48        
  4  Amersi, Lily R                12 Jupiter Dragons-FG        2:40.80        
13-14
  1  Prado, Audrey                 13 Heritage Aquatic-FG       2:24.63        
  2  Bean, Brittany L              13 Coral Springs Sw-FG       2:24.72        
  3  Perez, Caroline M             13 Black Marlin-FG           2:25.20        
  4  Baratta, Emily Rose           14 Wahoo's of Welli-FG       2:26.05        
  5  Lewis, Jordyn C               13 Saint Andrew's A-FG       2:27.88        
  6  Genz, Cassandra N             13 Boca Raton Swim-FG        2:29.95        
  7  Gisonni, Isabella M           13 Delray Stingers-FG        2:30.67        
  8  Keegan, Kierra M              13 North Palm Beach-FG       2:31.26        
  9  Rogers, Hannah C              13 Lake Lytal Light-FG       2:31.39        
 10  Sustaita, Dea I               14 Wahoo's of Welli-FG       2:32.36        
 11  Overfelt, Mia E               13 TS Aquatics-FG            2:33.20        
 12  Portik-Gergely, Kata          14 Pine Crest Swimm-FG       2:34.16        
 13  Proscia, Maris A              14 Flood Aquatics S-FG       2:57.59L       
15-18
  1  Ravel, Grace S                15 North Palm Beach-FG       2:25.46        
  2  Rabideau, Cathleen R          17 North Palm Beach-FG       2:25.73        
  3  Bennett, Lorelei K            15 Pine Crest Swimm-FG       2:27.32        
  4  Nagy, Ashley J                16 Coral Springs Sw-FG       2:52.24L       
 
Event 96  Boys 11-18 200 Yard Backstroke
===============================================================================
      2:35.99  11-12 FGJO Junior Olympics
      2:40.29  11-12 BB BB
      2:14.69  13-14 FGJO Junior Olympics
      2:25.89  13-14 BB BB
      2:13.59  15-18 SRCH Senior Champs
      2:19.19  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  2:40.29
 Meet Qualifying 13-14:  2:25.89
 Meet Qualifying 15-18:  2:13.60 - 2:19.19
     Name                         Age Team
===============================================================================
11-12
  1  Berke, Jared I                11 Pine Crest Swimm-FG       2:36.70        
  2  Reyes, Matthew D              12 Wahoo's of Welli-FG       2:38.33        
13-14
  1  Saffari, Kian                 14 Pine Crest Swimm-FG       2:14.80        
  2  Brisco, Riley J               13 Lake Lytal Light-FG       2:14.85        
  3  Hardin, Kolby J               14 Pompano Beach Pi-FG       2:15.44        
  4  Strohecker, Maxwell W         13 Flood Aquatics S-FG       2:17.52        
  5  Famiano, Gianni M             14 Pompano Beach Pi-FG       2:17.78        
  6  Shearer, Mateo                13 Heritage Aquatic-FG       2:18.92        
  7  Nealy, Colin J                14 Pine Crest Swimm-FG       2:20.60        
  8  Williams, Owen N              13 Wahoo's of Welli-FG       2:20.63        
  9  Dasilva, Caleb B              13 Wahoo's of Welli-FG       2:21.06        
 10  Gertsik, Daniel               14 Pine Crest Swimm-FG       2:25.24        
 11  Young, Matthew P              14 Jupiter Dragons-FG        2:25.31        
15-18
  1  Zieschang, Logan M            15 Wahoo's of Welli-FG       2:13.65        
  2  Doyle, Sean R                 15 Sunrise Swimming-FG       2:17.08        
 
Event 97  Girls 7-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
      1:26.09  FGJO Junior Olympics
      1:39.09  BB BB
 Meet Qualifying:  1:26.10 - 1:39.09
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Young, Kiana R                 9 Lake Lytal Light-FG       1:29.83        
  2  Meskiel, Marina D             10 North Palm Beach-FG       1:35.68        
 
Event 98  Boys 7-10 100 Yard Butterfly
===============================================================================
      1:27.29  FGJO Junior Olympics
      1:37.99  BB BB
 Meet Qualifying:  1:27.30 - 1:37.99
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Bishai, David                  9 Lake Lytal Light-FG       1:27.95        
  2  Passaro, Rafael               10 Heritage Aquatic-FG       1:29.36        
  3  Lee, Steven                    9 Wahoo's of Welli-FG       1:30.84        
  4  Golik, Stepan                  9 Saint Andrew's A-FG       1:31.47        
  5  Gonzalez, Manuel S            10 Martin County Sw-FG       1:34.44        
  6  Vuong, Danh X                  8 Jupiter Dragons-FG        1:34.55        
  7  Malyshev, Vladmir              9 Wahoo's of Welli-FG       1:34.61        
  8  Corrales, Francesco           10 Swim Fort Lauder-FG       1:35.10        
 
Event 103  Girls 11-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
      1:13.49  11-12 FGJO Junior Olympics
      1:18.29  11-12 BB BB
      1:05.99  13-14 FGJO Junior Olympics
      1:11.39  13-14 BB BB
      1:04.59  15-18 SRCH Senior Champs
      1:09.99  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  1:18.29
 Meet Qualifying 13-14:  1:11.39
 Meet Qualifying 15-18:  1:04.60 - 1:09.99
     Name                         Age Team
===============================================================================
Prelims  11-12
  1  Hernandez, Valentina          12 North Palm Beach-FG       1:13.70        
  2  Guzzo, Isabella V             12 Lake Lytal Light-FG       1:15.18        
  3  Gammons, Avery A              11 Lake Lytal Light-FG       1:15.64        
  4  Mann, Michaela A              11 Pine Crest Swimm-FG       1:15.96        
  5  Hughes, Carlin                12 Lake Lytal Light-FG       1:16.35        
  6  Chodos, Bree A                11 Pine Crest Swimm-FG       1:16.37        
  7  Bermudez, Leilani K           11 Jupiter Dragons-FG        1:16.95        
  8  Shepley, Makayla M            11 Lake Lytal Light-FG       1:17.30        
  9  Nussbaum, Rachel S            11 North Palm Beach-FG       1:17.90        
 10  Nanavati, Radhika K           11 Coral Springs Sw-FG       1:18.07        
Prelims  13-14
  1  Rubin, Marley                 14 Wahoo's of Welli-FG       1:06.12        
  2  Perez, Caroline M             13 Black Marlin-FG           1:06.18        
  3  Albury, Marissa L             14 Pine Crest Swimm-FG       1:07.50        
  4  Buslova, Polina               13 East Coast Aquat-FG       1:08.21        
  5  Goldstein, Charley A          14 Pine Crest Swimm-FG       1:09.38        
  6  Hirschmann, Navah G           13 Saint Andrew's A-FG       1:09.54        
  7  McDonald, Mia M               13 Jupiter Dragons-FG        1:09.87        
  8  Dowling, Niamh                13 Jupiter Dragons-FG        1:10.01        
  9  Suarez, Rhania G              13 Coral Springs Sw-FG       1:10.27        
 10  Gonzalez, Sadie M             14 Saint Andrew's A-FG       1:10.46        
 11  Torres Mendoza, Sofia         13 Tsunamis Swim Te-FG       1:11.05        
Prelims  15-18
  1  Page, Calissa J               16 Swim Fort Lauder-FG       1:04.99        
  2  Ruffino, Gina M               17 Pompano Beach Pi-FG       1:05.61        
  3  Rabideau, Cathleen R          17 North Palm Beach-FG       1:05.83        
  4  Weech, Kennedy L              16 Lake Lytal Light-FG       1:05.95        
  5  Barrios, Sofia                16 Coral Springs Sw-FG       1:05.98        
  6  Muller, Abigail P             15 Jupiter Dragons-FG        1:06.43        
  7  Ravel, Grace S                15 North Palm Beach-FG       1:07.27        
  8  Rasmussen, Isabella M         15 Lake Lytal Light-FG       1:07.30        
  9  Martin, Rianna A              16 TS Aquatics-FG            1:08.44        
 10  Bensusan, Fiona               15 Jupiter Dragons-FG        1:08.53        
 11  McGovern, Isabella C          15 Pine Crest Swimm-FG       1:08.66        
 12  Martinez, Ava G               15 Tsunamis Swim Te-FG       1:08.82        
 13  Leininger, Brooke L           17 Flood Aquatics S-FG       1:08.98        
 14  Gutierrez, Daniela A          15 Tsunamis Swim Te-FG       1:09.23        
 15  Roy, Payton A                 17 Lake Lytal Light-FG       1:09.64        
 
Event 104  Boys 11-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
      1:13.59  11-12 FGJO Junior Olympics
      1:16.49  11-12 BB BB
      1:01.29  13-14 FGJO Junior Olympics
      1:06.39  13-14 BB BB
        58.59  15-18 SRCH Senior Champs
      1:03.39  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  1:16.49
 Meet Qualifying 13-14:  1:06.39
 Meet Qualifying 15-18:  58.60 - 1:03.39
     Name                         Age Team
===============================================================================
Prelims  11-12
  1  Sabocik, Aiden C              11 Lake Lytal Light-FG       1:14.87        
  2  Clarke, Kavon Z               11 Swim Fort Lauder-FG       1:16.09        
  3  King, Christian H             11 Pine Crest Swimm-FG       1:16.11        
Prelims  13-14
  1  Nimroozi, Nick                13 Swim Fort Lauder-FG       1:02.36        
  2  Rose, Ryan A                  14 Lake Lytal Light-FG       1:02.54        
  3  Young, Matthew P              14 Jupiter Dragons-FG        1:03.12        
  4  Taus-Nita, Alexander          13 Pine Crest Swimm-FG       1:03.20        
  5  Famiano, Gianni M             14 Pompano Beach Pi-FG       1:03.39        
  6  Zapata, Alexander             13 TS Aquatics-FG            1:03.55        
  7  Shearer, Mateo                13 Heritage Aquatic-FG       1:03.79        
  8  Armbruster, Tyler K           13 Pine Crest Swimm-FG       1:03.81        
  9  Hershfield, Joseph D          13 North Palm Beach-FG       1:04.96        
Prelims  15-18
  1  Neal, Vince M                 16 Lake Lytal Light-FG         59.08        
  2  Lynch, John T                 16 Coral Springs Sw-FG         59.41        
  3  Almeida, Nicholas M           17 Performance Aqua-FG         59.42        
  4  Graybeal, Dylan E             17 Jupiter Dragons-FG          59.82        
  5  Young, Kevin T                15 Jupiter Dragons-FG        1:00.71        
  6  Kahn, Justin T                17 Coral Springs Sw-FG       1:00.93        
  7  Johns, Alexander K            16 Jupiter Dragons-FG        1:01.18        
  8  Perez-Perera, Cesar           16 Lake Lytal Light-FG       1:01.19        
  9  Martin, Richard J             15 TS Aquatics-FG            1:01.22        
 10  Vargas, Anthony J             16 Coral Springs Sw-FG       1:01.86        
 11  Rosado, Louis D               17 North Palm Beach-FG       1:02.02        
 12  Justin, Joshua J              15 TS Aquatics-FG            1:02.38        
 13  Kempisty, Eric F              15 Flood Aquatics S-FG       1:08.95L       
 14  Cajuste, Joshua J             15 TS Aquatics-FG            1:11.25L       
 
Event 105  Girls 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
        42.79  FGJO Junior Olympics
        47.49  BB BB
 Meet Qualifying:  42.80 - 47.49
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Morgan, Melea R               10 Jupiter Dragons-FG          43.02        
  2  Edwards, Reef P               10 Flood Aquatics S-FG         43.51        
  3  Bengala, Ava T                10 Pompano Beach Pi-FG         43.92        
  4  Ganz, Maria C                  9 Jupiter Dragons-FG          44.24        
  5  Aurelien, Hazel S             10 Wahoo's of Welli-FG         44.83        
  6  Landron, Elizabeth M          10 Sunrise Swimming-FG         45.31        
  7  Saunders, Sophia E            10 Martin County Sw-FG         45.89        
  8  Silva, Bree E                 10 Una Sas-FG                  46.81        
  9  Laski, Madison S              10 Coral Springs Sw-FG         46.85        
 10  Dengerud, Nikolina T           8 Pompano Beach Pi-FG         47.33        
 11  Balog, Charlotte V             9 Pompano Beach Pi-FG         47.37        
 
Event 106  Boys 7-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
        42.99  FGJO Junior Olympics
        46.59  BB BB
 Meet Qualifying:  43.00 - 46.59
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Machado, Marcos A              9 Pompano Beach Pi-FG         43.50        
  2  Golik, Stepan                  9 Saint Andrew's A-FG         43.94        
  3  Sheinfeld, Simon              10 Coral Springs Sw-FG         44.11        
  4  Wasielewski, Nicolas M         9 Martin County Sw-FG         44.71        
  5  May, Jack C                    9 Jupiter Dragons-FG          44.76        
  6  Rezende, Gabriel V            10 Pine Crest Swimm-FG         44.96        
  7  Lilienthal, Robert W          10 East Coast Aquat-FG         45.44        
  8  Wells, Robert C               10 North Palm Beach-FG         45.66        
  9  Scholl, Hayden J              10 Jupiter Dragons-FG          45.66        
 10  Ilonta, Nicolas P              9 Swim Fort Lauder-FG         53.08L       
 
Event 111  Girls 11-18 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
        37.89  11-12 FGJO Junior Olympics
        39.99  11-12 BB BB
        35.39  13-14 FGJO Junior Olympics
        38.39  13-14 BB BB
        35.19  15-18 SRCH Senior Champs
        37.49  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  39.99
 Meet Qualifying 13-14:  38.39
 Meet Qualifying 15-18:  35.20 - 37.49
     Name                         Age Team
===============================================================================
Prelims  11-12
  1  Miller, Sara R                11 Saint Andrew's A-FG         38.14        
  2  Hughes, Carlin                12 Lake Lytal Light-FG         38.16        
  3  Pereira, Luiza                11 Saint Andrew's A-FG         38.36        
  4  Honzik, Natalie V             12 Wahoo's of Welli-FG         38.57        
  5  Andres, Riley G               11 Una Sas-FG                  39.02        
  6  Salzano, Giuliana R           12 Saint Andrew's A-FG         39.24        
  7  Lake, Allyson C               12 Coral Springs Sw-FG         39.38        
  8  Joselson, Blair L             12 Pine Crest Swimm-FG         39.55        
  9  Baratta, Amanda M             12 Wahoo's of Welli-FG         39.66        
Prelims  13-14
  1  Rubin, Marley                 14 Wahoo's of Welli-FG         35.45        
  2  Meyer, Camryn E               13 TS Aquatics-FG              35.78        
  3  Roldan, Rebecca J             13 Wahoo's of Welli-FG         35.83        
  4  Auld, Grace E                 13 East Coast Aquat-FG         35.95        
  5  Proscia, Maris A              14 Flood Aquatics S-FG         35.98        
  6  Byrne, Addison J              13 Pompano Beach Pi-FG         36.04        
  7  Pasarin, Angelina C           13 Swim Fort Lauder-FG         36.05        
  8  Escobar, Samantha R           13 Pine Crest Swimm-FG         36.53        
  9  Hollos, Sofia                 13 Saint Andrew's A-FG         36.62        
 10  Gonzalez, Carolina            13 TS Aquatics-FG              36.66        
 11  Schultz, Pepper R             13 Saint Andrew's A-FG         36.71        
 12  Fraga, Valentina A            13 Pine Crest Swimm-FG         37.04        
 13  Chardon, Addison              13 North Palm Beach-FG         37.18        
 14  Spada, Mariana C              13 Boca Raton Swim-FG          37.42        
 15  Suarez, Rhania G              13 Coral Springs Sw-FG         37.45        
 16  Adams, Ava                    13 Jupiter Dragons-FG          37.51        
 17  Anderson, Hadleigh            14 Martin County Sw-FG         37.88        
 18  Anzures, Valeria A            14 Boca Raton Swim-FG          37.88        
 19  Eaton, Emily G                14 Wahoo's of Welli-FG         38.18        
Prelims  15-18
  1  Levine, Hailey M              16 Lake Lytal Light-FG         35.40        
  2  Hidalgo Cadet, Nicole         15 Jupiter Dragons-FG          35.44        
  3  Bensusan, Fiona               15 Jupiter Dragons-FG          35.48        
  4  Laplant, Sara E               16 Coral Springs Sw-FG         35.59        
  5  Allan, Sarah J                16 Lake Lytal Light-FG         35.76        
  6  Gelenski, Paige S             17 Boca Raton Swim-FG          36.18        
  7  Bautista, Gabriella M         15 Coral Springs Sw-FG         36.23        
  8  Liebschutz, Ruby L            15 East Coast Aquat-FG         36.39        
  9  Page, Calissa J               16 Swim Fort Lauder-FG         36.94        
 10  Etchevers, Sophie N           15 Coral Springs Sw-FG         37.22        
 
Event 112  Boys 11-18 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
        38.19  11-12 FGJO Junior Olympics
        39.59  11-12 BB BB
        32.79  13-14 FGJO Junior Olympics
        35.59  13-14 BB BB
        32.59  15-18 SRCH Senior Champs
        34.09  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  39.59
 Meet Qualifying 13-14:  35.59
 Meet Qualifying 15-18:  32.60 - 34.09
     Name                         Age Team
===============================================================================
Prelims  11-12
  1  Chesney, Trey H               11 Jupiter Dragons-FG          38.77        
  2  May, Finnegan P               11 Jupiter Dragons-FG          39.05        
  3  Gianfriddo, Giovanni C        12 Sunrise Swimming-FG         39.23        
  4  Torres, Jose A                12 Swim Fort Lauder-FG         39.48        
  5  Aguila, Jorge E               11 Pine Crest Swimm-FG         45.35L       
Prelims  13-14
  1  Saxena, Vikram A              14 Jupiter Dragons-FG          33.07        
  2  Martins, Lucas                14 Coral Springs Sw-FG         33.08        
  3  Shipman, Daniel C             13 Martin County Sw-FG         33.15        
  4  Dawkins, Mekhi B              14 TS Aquatics-FG              33.19        
  5  Davis, Ryan M                 13 Tsunamis Swim Te-FG         33.39        
  6  Domokos, Peter Z              14 Boca Raton Swim-FG          33.66        
  7  Sarmiento, Juan E             13 Plantation Swim-FG          35.04        
Prelims  15-18
  1  Tajalli, Aidan R              16 Coral Springs Sw-FG         32.90        
  2  Santiago, David G             15 Pompano Beach Pi-FG         33.16        
  3  Rebaza, Jose F                17 Coral Springs Sw-FG         33.18        
  4  Bowman, Alexander P           17 Martin County Sw-FG         33.30        
  5  Kocoglu, Miguel S             15 TS Aquatics-FG              33.46        
  6  Lynch, Ryan F                 16 Coral Springs Sw-FG         33.77        
  7  Diaz, Diego D                 15 TS Aquatics-FG              33.77        
  8  Lynch, John T                 16 Coral Springs Sw-FG         38.73L       
 
Event 113  Girls 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
        37.69  FGJO Junior Olympics
        41.89  BB BB
 Meet Qualifying:  37.70 - 41.89
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Saunders, Sophia E            10 Martin County Sw-FG         37.94        
  2  Rao, Audrey Y                 10 Pine Crest Swimm-FG         38.11        
  3  Lay, Katelyn R                10 Coral Springs Sw-FG         38.84        
  4  Tiscione, Eden G              10 Wahoo's of Welli-FG         38.97        
  5  Lima, Manuella E              10 Coral Springs Sw-FG         39.11        
  6  Silva, Bree E                 10 Una Sas-FG                  39.96        
  7  Campuzano, Gabriela M          9 Lake Lytal Light-FG         40.15        
  8  Meyer, Lauren E               10 Boca Raton Swim-FG          40.51        
  9  Mirones, Lilliana M            9 Sunrise Swimming-FG         40.83        
 10  Miller, Rachel E              10 Sunrise Swimming-FG         46.63L       
 
Event 114  Boys 7-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
        39.09  FGJO Junior Olympics
        42.39  BB BB
 Meet Qualifying:  39.10 - 42.39
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Lee, Steven                    9 Wahoo's of Welli-FG         39.14        
  2  Golik, Stepan                  9 Saint Andrew's A-FG         39.25        
  3  Rezende, Gabriel V            10 Pine Crest Swimm-FG         39.41        
  4  Gonzalez, Manuel S            10 Martin County Sw-FG         39.57        
  5  Morrison, Jack                10 Boca Raton Swim-FG          40.44        
  6  Olive, Emerson L               9 Pine Crest Swimm-FG         40.88        
  7  Lilienthal, Robert W          10 East Coast Aquat-FG         40.88        
  8  Sheinfeld, Simon              10 Coral Springs Sw-FG         41.33        
  9  Frolov, Arseniy               10 Plantation Swim-FG          41.54        
 10  Gawriljuk, Leonardo            9 Black Marlin-FG             41.56        
 11  Mann, John J                   9 Pompano Beach Pi-FG         41.91        
 12  Bishai, David                  9 Lake Lytal Light-FG         41.98        
 
Event 119  Girls 11-18 50 Yard Backstroke
===============================================================================
        33.89  11-12 FGJO Junior Olympics
        35.59  11-12 BB BB
        31.49  13-14 FGJO Junior Olympics
        34.19  13-14 BB BB
        31.29  15-18 SRCH Senior Champs
        33.29  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  35.59
 Meet Qualifying 13-14:  34.19
 Meet Qualifying 15-18:  31.30 - 33.29
     Name                         Age Team
===============================================================================
Prelims  11-12
  1  El Chantiry, Sophia H         11 Coral Springs Sw-FG         34.02        
  2  Guyett, Venice S              11 Una Pcs-FG                  34.28        
  3  Didovic, Kayleigh             12 Coral Springs Sw-FG         34.39        
  4  Chodos, Bree A                11 Pine Crest Swimm-FG         34.56        
  5  Thurston, Harper              12 North Palm Beach-FG         34.75        
  6  Bermudez, Leilani K           11 Jupiter Dragons-FG          34.78        
  7  Shapiro, Lexi M               11 Saint Andrew's A-FG         34.82        
  8  Joselson, Blair L             12 Pine Crest Swimm-FG         35.03        
  9  Nanavati, Radhika K           11 Coral Springs Sw-FG         35.07        
 10  Runsdorf, Shea J              11 Pine Crest Swimm-FG         35.13        
 11  Nussbaum, Rachel S            11 North Palm Beach-FG         39.02L       
 12  Dufflocq, Natalie M           11 North Palm Beach-FG         40.12L       
Prelims  13-14
  1  Schultz, Coco M               13 Saint Andrew's A-FG         31.53        
  2  Keegan, Kierra M              13 North Palm Beach-FG         31.89        
  3  Portik-Gergely, Kata          14 Pine Crest Swimm-FG         32.05        
  4  Overfelt, Mia E               13 TS Aquatics-FG              32.15        
  5  Rogers, Hannah C              13 Lake Lytal Light-FG         32.16        
  6  Meyer, Camryn E               13 TS Aquatics-FG              32.21        
  7  Meserole, Gabriella A         13 Lake Lytal Light-FG         32.22        
  8  Dowling, Niamh                13 Jupiter Dragons-FG          32.22        
  9  Martin, Jasmine B             14 Una Cssc-FG                 32.29        
 10  Sustaita, Dea I               14 Wahoo's of Welli-FG         32.29        
 11  Proscia, Maris A              14 Flood Aquatics S-FG         32.47        
 12  Rizzi, Taylor A               13 North Palm Beach-FG         32.53        
 13  Gisonni, Isabella M           13 Delray Stingers-FG          32.58        
 14  Prado, Audrey                 13 Heritage Aquatic-FG         32.81        
 15  Baratta, Emily Rose           14 Wahoo's of Welli-FG         32.82        
 16  Brinkmann, Wynona P           13 Heritage Aquatic-FG         32.96        
 17  Gonzalez, Carolina            13 TS Aquatics-FG              33.06        
 18  Rodriguez-Cedeno, Johanni A   13 TS Aquatics-FG              33.06        
 19  Lappas-Ford, Ainsley M        13 North Palm Beach-FG         33.24        
 20  Hirschmann, Navah G           13 Saint Andrew's A-FG         33.31        
 21  Bethke, Ella E                13 Una Brst-FG                 33.39        
 22  Scanlon, Ella M               13 Boca Raton Swim-FG          33.41        
 23  Schultz, Pepper R             13 Saint Andrew's A-FG         33.58        
 24  Schneider, Hayley R           13 Tsunamis Swim Te-FG         33.61        
 25  Hollos, Sofia                 13 Saint Andrew's A-FG         33.61        
 26  Lewis, Jordyn C               13 Saint Andrew's A-FG         33.81        
 27  Roy, Lillian K                14 Lake Lytal Light-FG         33.87        
 28  Eaton, Emily G                14 Wahoo's of Welli-FG         33.96        
 29  Hiller, Morgan R              13 Lake Lytal Light-FG         33.99        
 30  Escobar, Samantha R           13 Pine Crest Swimm-FG         34.06        
 31  McDonald, Mia M               13 Jupiter Dragons-FG          34.12        
 32  Anderson, Hadleigh            14 Martin County Sw-FG         38.62L       
 33  Genz, Cassandra N             13 Boca Raton Swim-FG          39.15L       
Prelims  15-18
  1  Page, Calissa J               16 Swim Fort Lauder-FG         31.38        
  2  Rabideau, Cathleen R          17 North Palm Beach-FG         31.66        
  3  Diaz, Natalie                 16 Lake Lytal Light-FG         31.74        
  4  Genz, Gabriella M             17 Boca Raton Swim-FG          32.31        
  5  Gelenski, Paige S             17 Boca Raton Swim-FG          32.52        
  6  Bensusan, Fiona               15 Jupiter Dragons-FG          32.82        
  7  Heilpern, Meghan L            15 North Palm Beach-FG         33.15        
  8  Runk, Sydney M                15 North Palm Beach-FG         38.12L       
  9  Bennett, Lorelei K            15 Pine Crest Swimm-FG         38.25L       
 10  Caglayan, Lara S              15 Boca Raton Swim-FG          38.53L       
 
Event 120  Boys 11-18 50 Yard Backstroke
===============================================================================
        34.29  11-12 FGJO Junior Olympics
        35.29  11-12 BB BB
        29.39  13-14 FGJO Junior Olympics
        31.89  13-14 BB BB
        29.09  15-18 SRCH Senior Champs
        30.49  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  35.29
 Meet Qualifying 13-14:  31.89
 Meet Qualifying 15-18:  29.10 - 30.49
     Name                         Age Team
===============================================================================
Prelims  11-12
  1  Fiedor, Andrew M              11 Jupiter Dragons-FG          34.33        
  2  Gehring, Quinn C              12 Boca Raton Swim-FG          34.98        
  3  May, Finnegan P               11 Jupiter Dragons-FG          35.28        
  4  Cook, Christopher H           12 Saint Andrew's A-FG         40.43L       
Prelims  13-14
  1  Suarez, Mario E               14 Pine Crest Swimm-FG         29.70        
  2  Zapata, Alexander             13 TS Aquatics-FG              29.89        
  3  Young, Matthew P              14 Jupiter Dragons-FG          31.17        
  4  Okaz, Mostafa                 14 Jupiter Dragons-FG          31.23        
  5  Strohecker, Maxwell W         13 Flood Aquatics S-FG         31.29        
  6  Covic, Leo                    13 Swim Fort Lauder-FG         31.31        
  7  Williams, Owen N              13 Wahoo's of Welli-FG         31.38        
  8  Gonzalez, Nicolas             13 Saint Andrew's A-FG         31.42        
Prelims  15-18
  1  Gregory, Jason                16 TS Aquatics-FG              29.18        
  2  Domecq, Juan C                17 Coral Springs Sw-FG         29.63        
  3  Kocoglu, Miguel S             15 TS Aquatics-FG              29.84        
  4  Vittorini, Michael A          15 Saint Andrew's A-FG         30.17        
  5  Johns, Alexander K            16 Jupiter Dragons-FG          30.17        
 
Event 121  Girls 7-10 200 Yard IM
===============================================================================
      2:52.69  FGJO Junior Olympics
      3:15.59  BB BB
 Meet Qualifying:  2:52.70 - 3:15.59
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Bengala, Ava T                10 Pompano Beach Pi-FG       2:53.35        
  2  Rao, Audrey Y                 10 Pine Crest Swimm-FG       2:53.78        
  3  Morgan, Melea R               10 Jupiter Dragons-FG        2:55.85        
  4  Edwards, Reef P               10 Flood Aquatics S-FG       3:04.05        
  5  Meyer, Lauren E               10 Boca Raton Swim-FG        3:04.13        
  6  Campuzano, Gabriela M          9 Lake Lytal Light-FG       3:05.67        
  7  Mirones, Lilliana M            9 Sunrise Swimming-FG       3:07.74        
  8  Tiscione, Eden G              10 Wahoo's of Welli-FG       3:12.36        
  9  Miller, Rachel E              10 Sunrise Swimming-FG       3:13.42        
 10  Young, Kiana R                 9 Lake Lytal Light-FG       3:15.12        
 
Event 122  Boys 7-10 200 Yard IM
===============================================================================
      2:54.99  FGJO Junior Olympics
      3:13.19  BB BB
 Meet Qualifying:  2:55.00 - 3:13.19
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Morrison, Jack                10 Boca Raton Swim-FG        2:56.76        
  2  Scholl, Hayden J              10 Jupiter Dragons-FG        3:02.16        
  3  Bishai, David                  9 Lake Lytal Light-FG       3:04.22        
  4  Wasielewski, Nicolas M         9 Martin County Sw-FG       3:07.26        
  5  Rezende, Gabriel V            10 Pine Crest Swimm-FG       3:08.65        
  6  Olive, Emerson L               9 Pine Crest Swimm-FG       3:10.15        
 
Event 127  Girls 11-18 200 Yard IM
===============================================================================
      2:31.69  11-12 FGJO Junior Olympics
      2:47.79  11-12 BB BB
      2:20.89  13-14 FGJO Junior Olympics
      2:39.19  13-14 BB BB
      2:20.69  15-18 SRCH Senior Champs
      2:36.19  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  2:47.79
 Meet Qualifying 13-14:  2:39.19
 Meet Qualifying 15-18:  2:20.70 - 2:36.19
     Name                         Age Team
===============================================================================
Prelims  11-12
  1  Scope, Samantha               12 Lake Lytal Light-FG       2:34.22        
  2  Allan, Savannah J             12 East Coast Aquat-FG       2:34.76        
  3  Hughes, Carlin                12 Lake Lytal Light-FG       2:34.96        
  4  Schnoeller, Sabrina S         12 Swim Fort Lauder-FG       2:36.95        
  5  Baratta, Amanda M             12 Wahoo's of Welli-FG       2:38.19        
  6  Torres Mendoza, Isabel        11 Tsunamis Swim Te-FG       2:39.62        
  7  Thurston, Harper              12 North Palm Beach-FG       2:39.78        
  8  Pereira, Luiza                11 Saint Andrew's A-FG       2:41.13        
  9  Murphy, Julia E               11 Martin County Sw-FG       2:42.08        
 10  Henry, Johanna A              12 Pine Crest Swimm-FG       2:42.31        
 11  Guzzo, Isabella V             12 Lake Lytal Light-FG       2:43.82        
 12  Olea, Sofia                   11 Saint Andrew's A-FG       2:44.04        
 13  Dufflocq, Natalie M           11 North Palm Beach-FG       2:44.06        
 14  Gammons, Avery A              11 Lake Lytal Light-FG       2:44.09        
 15  El Chantiry, Sophia H         11 Coral Springs Sw-FG       2:45.22        
 16  McGovern, Natalie A           12 Pine Crest Swimm-FG       2:47.45        
Prelims  13-14
  1  Goldstein, Charley A          14 Pine Crest Swimm-FG       2:21.21        
  2  Baratta, Emily Rose           14 Wahoo's of Welli-FG       2:23.18        
  3  Papadopoulos, Ava             13 East Coast Aquat-FG       2:24.72        
  4  Loomis, Amanda                14 Flood Aquatics S-FG       2:25.10        
  5  Byrne, Addison J              13 Pompano Beach Pi-FG       2:25.59        
  6  Bean, Brittany L              13 Coral Springs Sw-FG       2:26.20        
  7  Albury, Marissa L             14 Pine Crest Swimm-FG       2:26.38        
  8  Buslova, Polina               13 East Coast Aquat-FG       2:26.44        
  9  Gonzalez, Sadie M             14 Saint Andrew's A-FG       2:29.26        
 10  Salcedo, Sara F               14 Lake Lytal Light-FG       2:30.68        
 11  Flynn, Cassia R               14 Coral Springs Sw-FG       2:30.69        
 12  Portik-Gergely, Kata          14 Pine Crest Swimm-FG       2:30.89        
 13  Eskra, Paige K                13 North Palm Beach-FG       2:31.25        
 14  Macaulay, Anna M              13 Jupiter Dragons-FG        2:31.68        
 15  Mirones, Cecilia              13 Sunrise Swimming-FG       2:31.75        
 16  Anzures, Valeria A            14 Boca Raton Swim-FG        2:32.88        
 17  Lewis, Jordyn C               13 Saint Andrew's A-FG       2:32.94        
 18  Keegan, Kierra M              13 North Palm Beach-FG       2:33.96        
 19  Roldan, Rebecca J             13 Wahoo's of Welli-FG       2:35.07        
 20  Balsam, Ava                   14 Pine Crest Swimm-FG       2:36.55        
 21  Spada, Mariana C              13 Boca Raton Swim-FG        2:36.69        
 22  Roy, Lillian K                14 Lake Lytal Light-FG       2:36.78        
 23  Marx, Sophie T                14 North Palm Beach-FG       2:37.11        
 24  Lappas-Ford, Ainsley M        13 North Palm Beach-FG       2:37.56        
 25  Rodriguez-Cedeno, Johanni A   13 TS Aquatics-FG            2:37.98        
 26  Chardon, Addison              13 North Palm Beach-FG       2:51.69L       
Prelims  15-18
  1  Gelenski, Paige S             17 Boca Raton Swim-FG        2:21.21        
  2  Scognamillo, Jenna N          16 Lake Lytal Light-FG       2:21.98        
  3  Allan, Sarah J                16 Lake Lytal Light-FG       2:24.44        
  4  Weech, Kennedy L              16 Lake Lytal Light-FG       2:26.33        
  5  Selinsky, Sarah N             15 Sunrise Swimming-FG       2:27.07        
  6  Rasmussen, Isabella M         15 Lake Lytal Light-FG       2:27.48        
  7  Stegall, Maddison M           16 Lake Lytal Light-FG       2:27.65        
  8  Genz, Gabriella M             17 Boca Raton Swim-FG        2:28.66        
  9  Rubin, Yardena A              15 Swim Fort Lauder-FG       2:29.18        
 10  Diaz, Natalie                 16 Lake Lytal Light-FG       2:29.46        
 11  McGovern, Isabella C          15 Pine Crest Swimm-FG       2:30.68        
 12  Bengala, Isabella M           15 Pompano Beach Pi-FG       2:30.85        
 13  Runk, Sydney M                15 North Palm Beach-FG       2:32.30        
 14  Caglayan, Lara S              15 Boca Raton Swim-FG        2:33.46        
 15  Levine, Hailey M              16 Lake Lytal Light-FG       2:34.02        
 16  Laplant, Sara E               16 Coral Springs Sw-FG       2:34.05        
 17  Barrios, Sofia                16 Coral Springs Sw-FG       2:34.83        
 18  Leininger, Brooke L           17 Flood Aquatics S-FG       2:35.23        
 19  Hidalgo Cadet, Nicole         15 Jupiter Dragons-FG        2:58.51L       
 
Event 128  Boys 11-18 200 Yard IM
===============================================================================
      2:30.89  11-12 FGJO Junior Olympics
      2:44.19  11-12 BB BB
      2:17.19  13-14 FGJO Junior Olympics
      2:28.59  13-14 BB BB
      2:10.79  15-18 SRCH Senior Champs
      2:21.79  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  2:44.19
 Meet Qualifying 13-14:  2:28.59
 Meet Qualifying 15-18:  2:10.80 - 2:21.79
     Name                         Age Team
===============================================================================
Prelims  11-12
  1  Fraga, Antonio P              11 Pine Crest Swimm-FG       2:36.14        
  2  Ella, Daniel G                11 Sunrise Swimming-FG       2:38.34        
  3  Torres, Jose A                12 Swim Fort Lauder-FG       2:38.44        
  4  Gianfriddo, Giovanni C        12 Sunrise Swimming-FG       2:38.54        
  5  Sabocik, Aiden C              11 Lake Lytal Light-FG       2:39.23        
  6  Lin, Christopher T            12 Pine Crest Swimm-FG       2:40.89        
  7  Reyes, Matthew D              12 Wahoo's of Welli-FG       2:41.44        
  8  Aguila, Jorge E               11 Pine Crest Swimm-FG       2:43.79        
  9  Cook, Christopher H           12 Saint Andrew's A-FG       3:05.41L       
Prelims  13-14
  1  Wilkinson, Tyler K            13 Flood Aquatics S-FG       2:18.87        
  2  Gertsik, Daniel               14 Pine Crest Swimm-FG       2:19.79        
  3  Opperman, Lucas M             13 Pine Crest Swimm-FG       2:22.29        
  4  Tan, Matthew W                14 TS Aquatics-FG            2:22.73        
  5  Saxena, Vikram A              14 Jupiter Dragons-FG        2:23.29        
  6  Gonzalez, Nicolas             13 Saint Andrew's A-FG       2:23.85        
  7  Hershfield, Joseph D          13 North Palm Beach-FG       2:23.87        
  8  Shearer, Mateo                13 Heritage Aquatic-FG       2:23.94        
  9  Covic, Leo                    13 Swim Fort Lauder-FG       2:24.78        
 10  Saffari, Kian                 14 Pine Crest Swimm-FG       2:24.97        
 11  Nimroozi, Nick                13 Swim Fort Lauder-FG       2:25.68        
 12  Armbruster, Tyler K           13 Pine Crest Swimm-FG       2:26.54        
 13  Johnson, Marcus K             13 Boca Raton Swim-FG        2:27.88        
Prelims  15-18
  1  Lynch, John T                 16 Coral Springs Sw-FG       2:12.27        
  2  Kahn, Justin T                17 Coral Springs Sw-FG       2:14.23        
  3  Young, Kevin T                15 Jupiter Dragons-FG        2:14.88        
  4  Narbonne, Cole T              16 Coral Springs Sw-FG       2:15.29        
  5  Cajuste, Joshua J             15 TS Aquatics-FG            2:15.32        
  6  Cope, Taylor E                17 Boca Raton Swim-FG        2:16.28        
  7  Rebaza, Jose F                17 Coral Springs Sw-FG       2:16.30        
  8  Justin, Joshua J              15 TS Aquatics-FG            2:16.67        
  9  Graybeal, Dylan E             17 Jupiter Dragons-FG        2:16.74        
 10  Perez-Perera, Cesar           16 Lake Lytal Light-FG       2:19.92        
 11  Martin, Richard J             15 TS Aquatics-FG            2:20.02        
 12  Neal, Vince M                 16 Lake Lytal Light-FG       2:20.12        
 13  Overfelt, William C           15 TS Aquatics-FG            2:20.23        
 14  Almeida, Nicholas M           17 Performance Aqua-FG       2:20.25        
 15  Rosado, Louis D               17 North Palm Beach-FG       2:20.41        
 16  Costa, Kylan M                16 Performance Aqua-FG       2:21.33        
 17  Bennett, Jonah T              15 Pine Crest Swimm-FG       2:43.07L       
 
Event 133  Girls 11-18 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
     20:53.89  11-12 FGJO Junior Olympics
     23:07.29  11-12 BB BB
     19:12.89  13-14 FGJO Junior Olympics
     21:43.19  13-14 BB BB
     19:12.69  15-18 SRCH Senior Champs
     21:26.19  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  23:07.29
 Meet Qualifying 13-14:  21:43.19
 Meet Qualifying 15-18:  19:12.70 - 21:26.19
     Name                         Age Team
===============================================================================
11-12
  1  Guzzo, Isabella V             12 Lake Lytal Light-FG      21:09.19        
13-14
  1  Mirones, Cecilia              13 Sunrise Swimming-FG      20:07.64        
  2  Balog, Evelyn V               13 Pompano Beach Pi-FG      20:14.02        
  3  Bethke, Ella E                13 Una Brst-FG              21:11.57        
  4  Salcedo, Sara F               14 Lake Lytal Light-FG      21:11.97        
  5  Meserole, Gabriella A         13 Lake Lytal Light-FG      11:19.60L       
 
Event 134  Boys 11-18 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
     20:52.99  11-12 FGJO Junior Olympics
     23:37.49  11-12 BB BB
     18:19.79  13-14 FGJO Junior Olympics
     20:43.19  13-14 BB BB
     18:10.99  15-18 SRCH Senior Champs
     20:02.89  15-18 BB BB
 Meet Qualifying 11-12:  23:37.49
 Meet Qualifying 13-14:  20:43.19
 Meet Qualifying 15-18:  18:11.00 - 20:02.89
     Name                         Age Team
===============================================================================
11-12
  1  Fraga, Antonio P              11 Pine Crest Swimm-FG      21:56.85        
13-14
  1  Hardin, Kolby J               14 Pompano Beach Pi-FG      18:21.65        
  2  Strohecker, Maxwell W         13 Flood Aquatics S-FG      19:03.89        
  3  Taus-Nita, Alexander          13 Pine Crest Swimm-FG      19:06.68        
  4  Landron, Gabriel              13 Sunrise Swimming-FG      19:48.05        
  5  Smith, Andrew H               13 Pompano Beach Pi-FG      20:13.81        
  6  Lvov, Benjamin                13 Boca Raton Swim-FG       20:17.31        
15-18
  1  Doyle, Sean R                 15 Sunrise Swimming-FG      18:31.86