Licensed to Lake Lytal Lightning                      HY-TEK's MEET MANAGER 7.0
          2019 FGC SCY BB North Championships - 3/1/2019 to 3/3/2019           
                        Sanction #: #FGD030119LLL-P-05                         
                                    Results                                    
 
Event 103  Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:01.79  11-12 FGJO
        1:08.29  11-12 BB
 Meet Qualifying 11-12:  1:08.29
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
Finals
  1 Cogle, Siri A             11 Jupiter Dragons-FG   1:00.40    1:00.30 FGJO   
  2 Scope, Samantha           11 Lake Lytal Light-FG  1:00.43    1:00.60 FGJO   
  3 Hughes, Carlin            11 Lake Lytal Light-FG  1:02.21    1:01.24 FGJO   
  4 Chardon, Addison          12 North Palm Beach-FG  1:02.08    1:01.28 FGJO   
  5 Meserole, Gabriella A     12 Lake Lytal Light-FG  1:02.69    1:01.47 FGJO   
  6 Macaulay, Anna M          12 Jupiter Dragons-FG   1:02.16    1:01.56 FGJO   
  7 Allan, Savannah J         11 East Coast Aquat-FG  1:01.84    1:01.97 BB     
  8 Mesic, Julia K            11 YMCA of South Pa-FG  1:02.63    1:02.23 BB     
  9 Rogers, Selah J           12 Coral Springs Sw-FG  1:02.75    1:02.45 BB     
 10 Demaria, Kaitlyn M        12 North Palm Beach-FG  1:02.44    1:02.86 BB     
 
Event 103  Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
          58.19  13-14 FGJO
        1:05.79  13-14 BB
 Meet Qualifying 13-14:  1:05.79
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
  1 Rasmussen, Isabella M     14 Lake Lytal Light-FG    57.27      57.09 FGJO   
  2 Rosa, Anna G              13 Sunrise Swimming-FG    58.59      57.54 FGJO   
  3 Gates, Taylor A           14 East Coast Aquat-FG    58.50      57.73 FGJO   
  4 Adams, Ella               14 Jupiter Dragons-FG     58.60      57.78 FGJO   
  5 Loomis, Amanda            13 East Coast Aquat-FG    58.71      58.40 BB     
  6 Nelson, Jaclyn N          13 Pompano Beach Pi-FG    58.72      58.61 BB     
  7 Baratta, Emily Rose       13 Wahoo's of Welli-FG    59.04      58.89 BB     
  8 Parnas, Grace G           14 Pompano Beach Pi-FG    58.88      58.99 BB     
  9 Han, Ciana M              13 Wahoo's of Welli-FG    58.30      59.01 BB     
 10 Albury, Marissa L         13 Pine Crest Swimm-FG    58.74      59.05 BB     
 
Event 103  Girls 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
          57.99  15-18 SR19 Sr Champs 2019
        1:04.59  15-18 BB
 Meet Qualifying 15-18:  58.00 - 1:04.59
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
  1 Martin, Rianna A          15 TS Aquatics-FG         57.75      57.11 SR19   
  2 Patrocinio, Luiza B       17 Pine Crest Swimm-FG    59.36      57.65 SR19   
  3 Smith, Andromeda          16 Coral Springs Sw-FG    58.13      57.87 SR19   
  4 Sare, Ema G               15 Saint Andrew's A-FG  1:00.43      59.05 BB     
  5 Young, Rayanna A          15 Coral Springs Sw-FG  1:01.08      59.20 BB     
  6 Gelenski, Paige S         16 Boca Raton Swim-FG     59.74    1:00.19 BB     
  7 Allan, Sarah J            15 East Coast Aquat-FG    59.65    1:00.21 BB     
  8 Mark, Kelly L             17 North Palm Beach-FG  1:00.69    1:00.56 BB     
  9 Civalero, Julia C         17 Coral Springs Sw-FG  1:01.09    1:01.84 BB     
 10 Barrios, Sofia            15 Coral Springs Sw-FG  1:01.11    1:02.33 BB     
 
Event 104  Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
        1:00.89  11-12 FGJO
        1:05.89  11-12 BB
 Meet Qualifying 11-12:  1:05.89
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
  1 Nimroozi, Nick            12 Swim Fort Lauder-FG  1:02.95      59.92 FGJO   
  2 Allahar, Benjamin P       11 North Palm Beach-FG  1:00.44    1:00.06 FGJO   
  3 Taus-Nita, Alexander      12 Pine Crest Swimm-FG  1:02.26    1:01.12 BB     
  4 Brown, Jaxon H            11 Martin County Sw-FG  1:01.85    1:02.00 BB     
  5 Lin, Christopher T        11 Pine Crest Swimm-FG  1:03.78    1:03.59 BB     
  6 Brunetti, Adriano V       11 Pompano Beach Pi-FG  1:04.57    1:03.85 BB     
  7 Farinas, Frank A          12 Pompano Beach Pi-FG  1:03.57    1:04.02 BB     
  8 Espaillat, Jose A         12 Jupiter Dragons-FG   1:05.79    1:04.14 BB     
  9 Hershfield, Joseph D      12 Jupiter Dragons-FG   1:03.86    1:04.28 BB     
 10 Corrales, Renato          11 Swim Fort Lauder-FG  1:04.06    1:04.83 BB     
 
Event 104  Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
          53.89  13-14 FGJO
        1:00.89  13-14 BB
 Meet Qualifying 13-14:  1:00.89
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
  1 Pelletier, Evan J         13 Martin County Sw-FG    53.99      52.91 FGJO   
  2 Cajuste, Joshua J         14 TS Aquatics-FG         54.30      53.14 FGJO   
  3 Lasanta, Maxx             14 Jupiter Dragons-FG     55.22      53.51 FGJO   
  4 McCrady, James H          14 Swim Fort Lauder-FG    54.34      53.89 FGJO   
  5 Bencie, Brian M           14 Swim Fort Lauder-FG    54.17      54.18 BB     
  6 Farrell, Liam P           14 Jupiter Dragons-FG     54.96      54.38 BB     
  7 Brunetti, Giuliano P      13 Pompano Beach Pi-FG    55.16      54.41 BB     
  8 Venezia, Jake E           13 Pine Crest Swimm-FG    55.01      54.93 BB     
  9 Martin, Richard J         14 TS Aquatics-FG         55.02      55.24 BB     
 10 Szabo, Marcus             13 Pompano Beach Pi-FG    55.02      55.42 BB     
 
Event 104  Boys 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
          53.69  15-18 SR19 Sr Champs 2019
          58.39  15-18 BB
 Meet Qualifying 15-18:  53.70 - 58.39
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
  1 Farias, Brian B           15 Boca Raton Swim-FG     53.38      52.15 SR19   
  2 Tapia, Pedro              15 TS Aquatics-FG         52.10      52.32 SR19   
  3 Yellin, Grayson R         15 Coral Springs Sw-FG    53.97      53.41 SR19   
  4 Lynch, John T             15 Coral Springs Sw-FG    54.41      53.74 BB     
  5 Neidert, Carson T         15 Saint Andrew's A-FG    54.37      54.45 BB     
  6 Shakhraichuk, Nikita      16 Eagles Swim Club-FG    54.34      54.49 BB     
  7 Almeida, Nicholas M       16 Performance Aqua-FG    54.33      54.53 BB     
  8 Cope, Taylor E            16 Boca Raton Swim-FG     54.78      54.76 BB     
  9 Johns, Alexander K        15 Jupiter Dragons-FG     55.18      55.01 BB     
 10 Costa, Kylan M            15 Performance Aqua-FG    55.70      56.34 BB     
 
Event 111  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          33.89  11-12 FGJO
          35.59  11-12 BB
 Meet Qualifying 11-12:  35.59
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
  1 Meserole, Gabriella A     12 Lake Lytal Light-FG    33.40      32.22 FGJO   
  2 Gonzalez, Carolina        12 TS Aquatics-FG         33.45      33.06 FGJO   
  3 Hirschmann, Navah G       12 Saint Andrew's A-FG    35.02      33.31 FGJO   
  4 Lander, Payton R          11 Coral Springs Sw-FG    34.67      33.46 FGJO   
  5 Chardon, Addison          12 North Palm Beach-FG    33.48      33.92 BB     
  6 Hiller, Morgan R          12 Lake Lytal Light-FG    34.59      33.99 BB     
  7 Overfelt, Mia E           12 TS Aquatics-FG         34.72      34.03 BB     
  8 Voet, Katherine L         11 Swim Fort Lauder-FG    34.33      34.08 BB     
  9 Baratta, Amanda M         11 Wahoo's of Welli-FG    35.29      34.74 BB     
 10 Demaria, Kaitlyn M        12 North Palm Beach-FG    34.60      35.16 BB     
 
Event 111  Girls 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          31.49  13-14 FGJO
          34.19  13-14 BB
 Meet Qualifying 13-14:  34.19
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
  1 Flynn, Cassia R           13 Coral Springs Sw-FG    30.77      30.44 FGJO   
  2 Albury, Marissa L         13 Pine Crest Swimm-FG    31.40      30.87 FGJO   
  3 Wells, Hailey I           14 TS Aquatics-FG         31.90      30.89 FGJO   
  4 Gonzalez, Sadie M         13 Saint Andrew's A-FG    31.52      30.96 FGJO   
  5 Rasmussen, Isabella M     14 Lake Lytal Light-FG    31.17      31.14 FGJO   
  6 Murry, Ashlyn T           14 Jupiter Dragons-FG     31.57      31.23 FGJO   
  7 Loomis, Amanda            13 East Coast Aquat-FG    31.90      31.59 BB     
  8 Trussell, Lillian A       14 Saint Andrew's A-FG    32.39      31.70 BB     
  9 Salcedo, Sara F           13 Lake Lytal Light-FG    31.89      31.82 BB     
 10 Portik-Gergely, Kata      13 Pine Crest Swimm-FG    32.91      32.05 BB     
 
Event 111  Girls 15-18 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          31.29  15-18 SR19 Sr Champs 2019
          33.29  15-18 BB
 Meet Qualifying 15-18:  31.30 - 33.29
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
  1 Laplant, Sara E           15 Coral Springs Sw-FG    32.01      30.72 SR19   
  2 Young, Rayanna A          15 Coral Springs Sw-FG    30.79      30.85 SR19   
  3 Sare, Ema G               15 Saint Andrew's A-FG    31.54      31.51 BB     
  4 Suther, Faith B           16 Coral Springs Sw-FG    31.65      31.53 BB     
  5 Rabideau, Cathleen R      16 North Palm Beach-FG    31.70      31.66 BB     
  6 Martin, Rianna A          15 TS Aquatics-FG         32.40      32.29 BB     
  7 Genz, Gabriella M         16 Boca Raton Swim-FG     32.73      32.31 BB     
  8 Nemeth, Emese G           18 Performance Aqua-FG    34.15      33.72        
  9 Barrios, Sofia            15 Coral Springs Sw-FG    34.62      34.65        
 
Event 112  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          34.29  11-12 FGJO
          35.29  11-12 BB
 Meet Qualifying 11-12:  35.29
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
  1 Nimroozi, Nick            12 Swim Fort Lauder-FG    34.35      32.56 FGJO   
  2 Zapata, Alexander         12 TS Aquatics-FG         35.60      32.69 FGJO   
  3 Allahar, Benjamin P       11 North Palm Beach-FG    34.23      34.48 BB     
 
Event 112  Boys 13-14 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          29.39  13-14 FGJO
          31.89  13-14 BB
 Meet Qualifying 13-14:  31.89
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
  1 Szabo, Marcus             13 Pompano Beach Pi-FG    28.79      28.43 FGJO   
  2 Wampler, Jackson R        14 Plantation Swim-FG     29.62      28.62 FGJO   
  3 Alvarez, Alejandro        14 Coral Springs Sw-FG    28.85      29.01 FGJO   
  4 McCrady, James H          14 Swim Fort Lauder-FG    29.57      29.49 BB     
  5 Rodriguez-Mora, Noah      13 Una Tsa-FG             30.85      29.60 BB     
  6 Brunetti, Giuliano P      13 Pompano Beach Pi-FG    29.79      29.71 BB     
  7 Arrese-Igor, Aitor        14 Pine Crest Swimm-FG    29.98      29.74 BB     
  8 Kocoglu, Miguel S         14 TS Aquatics-FG         30.08      29.84 BB     
  9 Cajuste, Joshua J         14 TS Aquatics-FG         30.70      29.86 BB     
 10 Gary, Steven T            13 Pompano Beach Pi-FG    29.80      30.07 BB     
 
Event 112  Boys 15-18 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          29.09  15-18 SR19 Sr Champs 2019
          30.49  15-18 BB
 Meet Qualifying 15-18:  29.10 - 30.49
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
  1 Schwartz, Benjamin E      16 Saint Andrew's A-FG    29.33      28.67 SR19   
  2 Gashimov, Anvar           15 Performance Aqua-FG    29.81      28.97 SR19   
  3 Lynch, John T             15 Coral Springs Sw-FG    29.88      29.07 SR19   
  4 Lopez, Diego J            15 East Coast Aquat-FG    29.59      29.40 BB     
  5 Domecq, Juan C            16 Coral Springs Sw-FG    30.11      29.63 BB     
  6 Johns, Alexander K        15 Jupiter Dragons-FG     30.80      30.17 BB     
  7 Vargas, Anthony J         15 Coral Springs Sw-FG    29.55      30.18 BB     
 
Event 119  Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:13.49  11-12 FGJO
        1:18.29  11-12 BB
 Meet Qualifying 11-12:  1:18.29
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
  1 Meyer, Camryn E           12 TS Aquatics-FG       1:14.16    1:10.46 FGJO   
  2 Lin, Emma Y               11 Coral Springs Sw-FG  1:13.52    1:12.65 FGJO   
  3 Demaria, Kaitlyn M        12 North Palm Beach-FG  1:14.00    1:12.85 FGJO   
  4 Amersi, Lily R            11 Jupiter Dragons-FG   1:14.62    1:14.89 BB     
  5 Gonzalez, Carolina        12 TS Aquatics-FG       1:14.00    1:16.09 BB     
  6 Lander, Payton R          11 Coral Springs Sw-FG  1:15.64    1:16.66 BB     
  7 Andrade, Dayana           11 Wahoo's of Welli-FG  1:16.22    1:17.29 BB     
 
Event 119  Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:05.99  13-14 FGJO
        1:11.39  13-14 BB
 Meet Qualifying 13-14:  1:11.39
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
  1 Balsam, Ava               13 Pine Crest Swimm-FG  1:06.89    1:05.52 FGJO   
  2 Porter, Amari M           14 Heritage Aquatic-FG  1:07.63    1:05.78 FGJO   
  3 Portik-Gergely, Kata      13 Pine Crest Swimm-FG  1:06.55    1:06.77 BB     
  4 Ethridge, Sahara          14 TS Aquatics-FG       1:08.61    1:07.04 BB     
  5 Rasmussen, Isabella M     14 Lake Lytal Light-FG  1:07.30    1:07.47 BB     
  6 Albury, Marissa L         13 Pine Crest Swimm-FG  1:08.70    1:08.10 BB     
  7 Nelson, Jaclyn N          13 Pompano Beach Pi-FG  1:07.73    1:08.15 BB     
  8 Murry, Ashlyn T           14 Jupiter Dragons-FG   1:05.99    1:08.68 BB     
  9 Hartung, Courtney L       14 Coral Springs Sw-FG  1:10.53    1:08.89 BB     
 10 McGovern, Isabella C      14 Pine Crest Swimm-FG  1:11.25    1:11.21 BB     
 
Event 119  Girls 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:04.59  15-18 SR19 Sr Champs 2019
        1:09.99  15-18 BB
 Meet Qualifying 15-18:  1:04.60 - 1:09.99
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
  1 Diaz, Natalie             15 Lake Lytal Light-FG  1:02.74    1:02.15 SR19   
  2 Amersi, Maya Z            15 Jupiter Dragons-FG   1:04.17    1:04.55 SR19   
  3 Muth, Layla B             16 Lake Lytal Light-FG  1:07.36    1:05.15 BB     
  4 Rabideau, Cathleen R      16 North Palm Beach-FG  1:06.65    1:05.83 BB     
  5 Frank, Abby K             15 Coral Springs Sw-FG  1:08.72    1:07.36 BB     
  6 Barrios, Sofia            15 Coral Springs Sw-FG  1:08.16    1:07.73 BB     
  7 Dearen, Marli G           16 Coral Springs Sw-FG  1:10.49    1:09.27 BB     
 
Event 120  Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:13.59  11-12 FGJO
        1:16.49  11-12 BB
 Meet Qualifying 11-12:  1:16.49
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
  1 Melo, Kevin               12 Performance Aqua-FG  1:14.87    1:14.62 BB     
  2 Espaillat, Jose A         12 Jupiter Dragons-FG   1:18.08    1:24.10        
 
Event 120  Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
        1:01.29  13-14 FGJO
        1:06.39  13-14 BB
 Meet Qualifying 13-14:  1:06.39
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
  1 Mitchell, Dominick J      14 Swim Fort Lauder-FG  1:03.32      59.51 FGJO   
  2 Farrell, Liam P           14 Jupiter Dragons-FG   1:00.75    1:00.41 FGJO   
  3 Brunetti, Giuliano P      13 Pompano Beach Pi-FG  1:00.88    1:00.72 FGJO   
  4 McCrady, James H          14 Swim Fort Lauder-FG    59.40    1:00.93 FGJO   
  5 Arrese-Igor, Aitor        14 Pine Crest Swimm-FG  1:01.70    1:01.59 BB     
  6 Venezia, Jake E           13 Pine Crest Swimm-FG  1:01.65    1:01.98 BB     
  7 Young, Kevin T            14 Jupiter Dragons-FG   1:02.17    1:02.12 BB     
  8 Alvarez, Alejandro        14 Coral Springs Sw-FG  1:01.35    1:02.20 BB     
  9 Marucci, Gianni A         13 Jupiter Dragons-FG   1:03.30    1:02.54 BB     
 10 Gary, Steven T            13 Pompano Beach Pi-FG  1:02.60    1:04.22 BB     
 
Event 120  Boys 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
          58.59  15-18 SR19 Sr Champs 2019
        1:03.39  15-18 BB
 Meet Qualifying 15-18:  58.60 - 1:03.39
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
  1 Win, Sheldon N            16 Saint Andrew's A-FG    59.17      56.68 SR19   
  2 Shakhraichuk, Nikita      16 Eagles Swim Club-FG    59.49      57.86 SR19   
  3 Yellin, Grayson R         15 Coral Springs Sw-FG  1:00.21    1:00.07 BB     
  4 Cope, Taylor E            16 Boca Raton Swim-FG     59.32    1:00.11 BB     
  5 Schwartz, Benjamin E      16 Saint Andrew's A-FG  1:01.57    1:00.31 BB     
  6 Rebaza, Jose F            16 Coral Springs Sw-FG    59.79    1:00.69 BB     
  7 Lynch, John T             15 Coral Springs Sw-FG  1:01.82    1:01.89 BB     
  8 Neidert, Carson T         15 Saint Andrew's A-FG  1:01.67    1:01.98 BB     
  9 Neal, Vince M             15 Lake Lytal Light-FG  1:02.77    1:02.72 BB     
 
Event 127  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          37.89  11-12 FGJO
          39.99  11-12 BB
 Meet Qualifying 11-12:  39.99
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
  1 Roldan, Rebecca J         12 Wahoo's of Welli-FG    36.77      36.94 FGJO   
  2 Gonzalez, Carolina        12 TS Aquatics-FG         36.66      37.48 FGJO   
  3 Byrne, Addison J          12 Pompano Beach Pi-FG    37.74      37.64 FGJO   
  4 Chardon, Addison          12 North Palm Beach-FG    38.07      38.09 BB     
  5 Andrade, Dayana           11 Wahoo's of Welli-FG    38.12      38.19 BB     
  6 Mackenzie, Alice R        12 Jupiter Dragons-FG     37.91      38.54 BB     
  7 Adams, Ava                12 Jupiter Dragons-FG     38.41      39.02 BB     
  8 Hughes, Carlin            11 Lake Lytal Light-FG    39.32      39.85 BB     
  9 Espaillat, Erica A        11 Jupiter Dragons-FG     38.60      40.27        
 -- Genz, Cassandra N         12 Boca Raton Swim-FG     37.67         DQ        
      False start
 
Event 127  Girls 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          35.39  13-14 FGJO
          38.39  13-14 BB
 Meet Qualifying 13-14:  38.39
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
  1 Gonzalez, Sadie M         13 Saint Andrew's A-FG    35.41      34.88 FGJO   
  2 Bucaro, Marcela           13 TS Aquatics-FG         34.66      34.94 FGJO   
  3 Rosa, Anna G              13 Sunrise Swimming-FG    34.75      35.11 FGJO   
  4 Bensusan, Fiona           14 Jupiter Dragons-FG     35.83      35.48 BB     
  5 Han, Ciana M              13 Wahoo's of Welli-FG    35.96      35.57 BB     
  6 Barkauskas, Alexandra E   13 North Palm Beach-FG    35.69      35.64 BB     
  7 Wells, Hailey I           14 TS Aquatics-FG         35.80      35.79 BB     
  8 Hockman, Madison P        14 Coral Springs Sw-FG    36.39      36.25 BB     
  9 Hidalgo Cadet, Nicole     14 Jupiter Dragons-FG     36.27      36.39 BB     
 10 Lopez, Phoenix S          13 East Coast Aquat-FG    36.81      37.24 BB     
 
Event 127  Girls 15-18 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          35.19  15-18 SR19 Sr Champs 2019
          37.49  15-18 BB
 Meet Qualifying 15-18:  35.20 - 37.49
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
  1 Mark, Kelly L             17 North Palm Beach-FG    35.57      34.53 SR19   
  2 Luciano, Zyara J          16 Performance Aqua-FG    35.58      35.38 BB     
  3 Laplant, Sara E           15 Coral Springs Sw-FG    35.64      35.66 BB     
  4 Genz, Gabriella M         16 Boca Raton Swim-FG     35.50      35.82 BB     
  5 Allan, Sarah J            15 East Coast Aquat-FG    35.76      36.10 BB     
  6 Veiga, Victoria N         17 Coral Springs Sw-FG    36.25      36.34 BB     
  7 Gelenski, Paige S         16 Boca Raton Swim-FG     36.18      36.56 BB     
  8 Sare, Ema G               15 Saint Andrew's A-FG    38.87      37.13 BB     
  9 Weeter, Morgan O          15 Martin County Sw-FG    37.78      38.93        
 
Event 128  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          38.19  11-12 FGJO
          39.59  11-12 BB
 Meet Qualifying 11-12:  39.59
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
  1 Melo, Kevin               12 Performance Aqua-FG    39.60      37.75 FGJO   
  2 Lin, Christopher T        11 Pine Crest Swimm-FG    39.26      37.78 FGJO   
 
Event 128  Boys 13-14 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          32.79  13-14 FGJO
          35.59  13-14 BB
 Meet Qualifying 13-14:  35.59
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
  1 Bencie, Brian M           14 Swim Fort Lauder-FG    32.19      32.40 FGJO   
  2 Overfelt, William C       14 TS Aquatics-FG         32.66      32.52 FGJO   
  3 Martin, Richard J         14 TS Aquatics-FG         32.72      32.88 BB     
  4 Dawkins, Mekhi B          13 TS Aquatics-FG         33.55      33.57 BB     
  5 Gil, Victor T             13 East Coast Aquat-FG    33.32      33.59 BB     
  6 Pelletier, Evan J         13 Martin County Sw-FG    34.34      33.71 BB     
  7 Cajuste, Joshua J         14 TS Aquatics-FG         34.03      34.01 BB     
  8 Famiano, Gianni M         13 Pompano Beach Pi-FG    34.16      34.07 BB     
  9 Kocoglu, Miguel S         14 TS Aquatics-FG         34.55      34.23 BB     
 10 Young, Kevin T            14 Jupiter Dragons-FG     34.76      34.99 BB     
 
Event 128  Boys 15-18 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          32.59  15-18 SR19 Sr Champs 2019
          34.09  15-18 BB
 Meet Qualifying 15-18:  32.60 - 34.09
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
  1 Vargas, Anthony J         15 Coral Springs Sw-FG    31.71      32.26 SR19   
  2 Perez-Perera, Cesar       15 Lake Lytal Light-FG    32.77      32.40 SR19   
  3 Lago, Victor A            15 Pine Crest Swimm-FG    33.08      32.43 SR19   
  4 Wulkan, Bryce A           17 Performance Aqua-FG    32.33      32.55 SR19   
  5 Almeida, Nicholas M       16 Performance Aqua-FG    31.89      32.95 BB     
  6 Tajalli, Aidan R          15 Coral Springs Sw-FG    33.59      33.10 BB     
  7 Rebaza, Jose F            16 Coral Springs Sw-FG    33.97      34.56        
 
Event 141  Girls 13-14 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
       19:12.89  13-14 FGJO
       21:43.19  13-14 BB
 Meet Qualifying 13-14:  21:43.19
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Freshour, Julia E         13 Pompano Beach Pi-FG 19:38.81   19:21.73 BB     
  2 Balsam, Ava               13 Pine Crest Swimm-FG 21:32.96   20:59.56 BB     
 
Event 141  Women 15-18 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
       19:12.69  15-18 SR19 Sr Champs 2019
       21:26.19  15-18 BB
 Meet Qualifying 15-18:  19:12.70 - 21:26.19
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gelenski, Paige S         16 Boca Raton Swim-FG  20:48.16   19:52.15 BB     
  2 Weeter, Morgan O          15 Martin County Sw-FG 20:00.20   20:56.11 BB     
 
Event 141  Boys 11-12 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
       20:52.99  11-12 FGJO
       23:37.49  11-12 BB
 Meet Qualifying 11-12:  23:37.49
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lvov, Benjamin            12 Boca Raton Swim-FG  23:28.96   24:14.34        
 
Event 141  Boys 13-14 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
       18:19.79  13-14 FGJO
       20:43.19  13-14 BB
 Meet Qualifying 13-14:  20:43.19
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Alvarez, Alejandro        14 Coral Springs Sw-FG 18:24.54   17:39.30 FGJO   
  2 Gary, Steven T            13 Pompano Beach Pi-FG 18:38.52   18:23.73 BB     
  3 Hardin, Kolby J           13 Pompano Beach Pi-FG 19:08.87   19:24.43 BB     
 
Event 141  Men 15-18 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
       18:10.99  15-18 SR19 Sr Champs 2019
       20:02.89  15-18 BB
 Meet Qualifying 15-18:  18:11.00 - 20:02.89
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Voet, Grant A             15 Swim Fort Lauder-FG 18:48.22   18:19.01 BB